شماره‌ 88 ماهنامه «داستان» ویژه «جام جهانی» منتشر شد

شماره‌ 88 ماهنامه «داستان» ویژه «جام جهانی» منتشر شد
calendar چهارشنبه 02 خرداد 1397 در 11:17
آینه نیوز: در تازه ترین شماره ماهنامه «داستان» همشهری آثاری از محمود حسینی‌ زاد، بهمن عبدی، جواد علیزاده، حمیدرضا صدر، گیتا گرکانی، نادر داودی، محسن عباسی، حسین انتظامی، لیلا نصیری‌ ها، محمدرضا فرزاد، علی امیر ریاحی، فرزانه دوستی، مریم منوچهری، ابراهیم امینی، خوسه مارتی، تئودور چینی، لئونارد مایکلز، لوسیا برلین، مارگرت اتوود، استیو مک‌ کری، مارک‌ هادون، سایمون کوپر، کریس ویویورا، ریو فردیناند و …را می توان یافت.

آینه نیوز: شماره‌ 88 نشریه پُرمخاطب «داستان» ویژه جام جهانی منتشر شد.

در تازه ترین شماره ماهنامه «داستان» همشهری آثاری از محمود حسینی‌ زاد، بهمن عبدی، جواد علیزاده، حمیدرضا صدر، گیتا گرکانی، نادر داودی، محسن عباسی، حسین انتظامی، لیلا نصیری‌ ها، محمدرضا فرزاد، علی امیر ریاحی، فرزانه دوستی، مریم منوچهری، ابراهیم امینی، خوسه مارتی، تئودور چینی، لئونارد مایکلز، لوسیا برلین، مارگرت اتوود، استیو مک‌ کری، مارک‌ هادون، سایمون کوپر، کریس ویویورا، ریو فردیناند و …را می توان یافت.

به گزارش سایت داستان همشهری، در شماره خرداد ماه و در بخش «درباره زندگی»، حمیدرضا صدر از طلوع و افول بازیکنان فوتبال گفته و نادر داودی از حضورش در چند دوره‌ جام‌ جهانی نوشته است. زندگی‌ نگاره‌ لیلا نصیری‌ها، ریوفردیناند و دو داستان از محسن عباسی و مریم منوچهری در حال و هوای فوتبال نیز در زمره مطالب همین بخش است.

در بخش روایت‌ های داستانی یکی از قدیمی‌ ترین سندهای فوتبال در ایران در ۱۰۲ سال پیش در این شماره از همشهری داستان منتشر شده و در بخش روایت های مستند هم تک‌ نگاری‌ های سایمون کوپر از چند مربی ناکام در جام‌ جهانی منتشر شده است.

به بهانه‌ ی سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر بخش روایت‌ های مستند مجله مطلبی با عنوان «وقتی جنگ خواب بود» منتشر شده است که نامه‌ نگاری‌های عاشقانه‌ ی زن و شوهر جوانی است در سال‌ های جنگ؛ یکی در خط مقدم جنگ و یکی در خط مقدم خانه.

برای علاقه‌ مندان به مطالب مستند، از این شماره انتشار مجموعه‌ ی آموزشی دنباله‌ داری در بخش درباره داستان با عنوان «کارگاه ناداستان» آغاز شده که به‌ صورت ساده و مصداقی شگردهای ناداستان‌ نویسی را آموزش می‌ دهد. همچنین در بخش «پایان خوش» بخش تازه‌ ای با عنوان «تاریخ مصرف:∞» به مجله اضافه شده که مروری است بر آثار ماندگار هنرمندان تصویری.

در این شماره مجله‌ داستان کاریکاتورهای فوتبالی بهمن عبدی کارتونیست معروف نیز درج شده است. همچنین به‌ مناسبت هشتمین سال انتشار نشریه «داستان»، سر صفحه‌ های این شماره از مجله، هر کدام عکس یکی از هشتاد و هشت جلد پیشین مجله است، مثل یک آلبوم که می‌ شود با ورق زدن آن ها روزها و سال‌ های رفته را مرور کرد.

هشتاد و هشتمین شماره‌ ی ماهنامه داستان همشهری در ۲۵۴ صفحه با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان در روزنامه‌ فروشی‌ها و کتابفروشی‌ های معتبر سراسر کشور در دسترس مخاطبان است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6443/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو