بازگشت «رولینگ استونز» به صحنه پس از توقف دوازده ساله و در ۵۶ سالگیِ تاسیس این گروه محبوب

شاید این آخرین دیدار باشد

شاید این آخرین دیدار باشد
calendar یکشنبه 30 ارديبهشت 1397 در 11:25
آینه نیوز: بازگشت دوباره گروه افسانه ای «رولینگ استونز» به صحنه، خبری خوش برای طرفداران موسیقی است. یاغی های دیروز حالا با اعتباری که آویزه هر گوشی در جهان صدا است، باز هم با برپایی تور کنسرت ها آتش بازی می کنند.

آینه نیوز: بازگشت دوباره گروه افسانه ای «رولینگ استونز» به صحنه، خبری خوش برای طرفداران موسیقی است. یاغی های دیروز حالا با اعتباری که آویزه هر گوشی در جهان صدا است، باز هم با برپایی تور کنسرت ها آتش بازی می کنند. آخرین بار میک جگر و دیگر اعضای گروه معروف رولینگ استونز، یکی از اسطورهای موسیقی در غرب، در سال ۲۰۰۶ به روی صحنه رفتند و حال دوباره آنها تور موسیقی دیگری در سراسر اروپا برگزار می کنند.

به گزارش یورونیوز، این تور موسیقی که به حتم تاریخی خواهد بود از شهر دوبلین از هفدهم ماه می آغاز شد تا این گروه پُرآوازه ی جهان موسیقی پس از توقف دوازده ساله و در ۵۶ سالگیِ تاسیس این گروه با هواداران دیدار کنند. دیداری که شاید آخرین بار باشد و از این رو طرفداران به هر قیمتی بلیط کنسرت های آنها را خریداری می کنند و بسیاری از بلیت ها پیش فروش شده اند. «رولینگ استونر» در ۲۲ ماه می در لندن، ۲۲ ژوئن در برلین، ۲۶ ژوئن در مارسی و نهایتا در هشتم ژوییه در ورشوی لهستان آخرین کنسرت تور اروپایی را برگزار می کند. اعضای «رولینگ استونز» گفته اند در مجموعه کنسرت‌هایشان کارهایی چون «رضایت»، «سیاه رنگش کن» و «شکر قهوه‌ای» را اجرا کنند.

«رولینگ استونز» گروه راک انگلیسی در سال ۱۹۶۲ تشکیل شد و همزمان با جریان هجوم گروه‌ های موسیقی انگلیسی پیشتاز و در سال‌های ۱۹۶۴ تا ۱۹۶۵ نیز در آمریکا مشهور شد. این گروه بدلیل شهرت بیتلز به مدت کوتاهی در حاشیه ماند و اما دوباره از اوائل دهه هفتاد قطعات آنها در راس پرمخاطب ترین ها و پربیننده ترین ها قرار گرفتند.

«رولینگ استونز» در دوران طلایی خود در میانه دهه ۶۰، نمادی از سرکشی جوانان بود و به‌عنوان گروه «ضد بیتلز» به تصویر کشیده می‌ شد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6426/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو