طرح جدید «جناب خان» در برنامه «خندوانه» اعلام شد؛

تشکیل تیم بانوان «پاری سن ژرمن» با حضور همسر نیمار

تشکیل تیم بانوان «پاری سن ژرمن» با حضور همسر نیمار
calendar شنبه 29 ارديبهشت 1397 در 16:16
آینه نیوز: در شبی که زنان قهرمان فوتسالیست ایران زمین میهمان برنامه «خندوانه» بودند، «جناب خان» باز هم با طرح مباحث شیرینِ فوتبالی خودی نشان داد.

آینه نیوز: در شبی که زنان قهرمان فوتسالیست ایران زمین میهمان برنامه «خندوانه» بودند، «جناب خان» باز هم با طرح مباحث شیرینِ فوتبالی خودی نشان داد. «جناب خان» در بخشی از برنامه یک شوخی زیرپوستی! هم با ترانه معروف «خانوم گل» ابی انجام داد.

به گزارش آینه نیوز، در حالی که تنها برگ برنده «خندوانه»، شیرین زبانی های «جناب خان» است و بازگشت دوباره این عروسک داشتنی که خود را مالک باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن می داند! موجب ایجاد نشاط متفاوتی در سری جدید برنامه «خندوانه» شده است، باید در انتظار روزهای در انتظار مانده جام جهانی و شوخی های این عروسک محبوب تلویزیونی بود. «جناب خان»ی در جمع خانم های قهرمان فوتسالیست، هدف جدید خود را راه اندازی تیم بانوان پاری سن ژرمن با حضور همسرانِ فوتبالیست های مطرح این باشگاه اعلام کرد!

 «جناب‌ خان» در پاسخ به سوال یکی از اعضای تیم ملی فوتسال بانوان درباره راه اندازی تیم بانوان پاری سن ژرمن اظهار کرد: قرار است با خانم‌ های نیمار و دیگر فوتبالیست‌ های جهان تیم پاری سن ژرمن بانوان را تشکیل دهیم.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6423/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو