خاطره بازی با تنها تجربه خوانندگی «اصغر فرهادی» در آستانه اعلام نتایج کن 2018

یادش بخیر خان بابا جون

یادش بخیر خان بابا جون
calendar شنبه 29 ارديبهشت 1397 در 11:55
آینه نیوز: در حالی که به روز موعود یعنی اعلام نتایج بخش اصلی هفتاد و یکمین جشنواره فیلم کن رسیدیم و با توجه به این که تازه ترین فیلم اصغر فرهادی با وجود نظر نه چندان مثبت منتقدان می تواند صاحب یکی از جوایز شود، به سراغ خاطره بازی می رویم و مروری خواهیم داشت به تنها تجربه خوانندگی اصغر فرهادی در سریال «یادداشت های کودکی» به کارگردانی همسرش؛«پریسا بخت آور».

آینه نیوز: در حالی که به روز موعود یعنی اعلام نتایج بخش اصلی هفتاد و یکمین جشنواره فیلم کن رسیدیم و با توجه به این که تازه ترین فیلم اصغر فرهادی با وجود نظر نه چندان مثبت منتقدان می تواند صاحب یکی از جوایز شود، به سراغ خاطره بازی می رویم و مروری خواهیم داشت به تنها تجربه خوانندگی اصغر فرهادی در سریال «یادداشت های کودکی» به کارگردانی همسرش؛«پریسا بخت آور». تجربه ای که بنا به درخواست آهنگساز سریال صورت گرفت و با توجه به عدم علاقمندی فرهادی نامی از خواننده در تیتراژ سریال نیامد.
به گزارش آینه نیوز، «یادداشت های کودکی» در سال 1380 تولید شد و در آن زمان کمتر مخاطبی تصور می کرد که نویسنده و خواننده سریال تلویزیونی در سال هایی نه چندان دور صاحب مهم ترین جوایز سینمایی شود و برای فیلمش از مطرح ترین بازیگران سینمای جهان بهره ببرد. مسیر فیلمسازی سینماگر جهانی ایران با متن خوانده شده توسط وی در تیتراژ سریال «یادداشت های کودکی» همخوانی دارد و چند سالی است که ستاره بخت «فرهادی» در سینمای جهان خوب می درخشد.

تیتراژ سریال «یادداشت های کودکی» با صدای «اصغر فرهادی» و با آهنگ «حمیدرضا صدری»

متن آهنگ تیتراژ سریال یاداشت های کودکی

یادش بخیر خان بابا جون شب میومد رو پشت بوم

نگاه به آسمون میکرد یه ستاره رو نشون میکرد

میگفت عزیز مهربون آروم جون نگاه بکن تو آسمون

یه ستاره اونجاست تنهای تنها میبینی اون ستاره بخت منه

اون ستاره دیگه نیست امشب تو آسمون

نکنه که افتاده باشه رو پشت بوم


 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6416/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو