ماجرای بازیگری «همایون» در سریال «بی صدا فریاد کن»

چگونه «فخیم زاده» مدیران تلویزیون را دور زد و بازیگر «تپلی» را به بازی گرفت؟!

چگونه «فخیم زاده» مدیران تلویزیون را دور زد و بازیگر «تپلی» را به بازی گرفت؟!
calendar دوشنبه 24 ارديبهشت 1397 در 13:36
آینه نیوز: ماجرای صدور مجوز برای «جواد یساری» به حکم موسسه «فرح بخش»!، حکایت «مهدی فخیم زاده» را پیش کشید که در بانی فیلم به نقل از صفحه اینستاگرام فخیم زاده و خاطره ای از زمان تولید سریال تلویزیونی «بی صدا فریاد کن» آمده است...

آینه نیوز: ماجرای صدور مجوز برای «جواد یساری» به حکم موسسه «فرح بخش»!، حکایت «مهدی فخیم زاده» را پیش کشید که در بانی فیلم به نقل از صفحه اینستاگرام فخیم زاده و خاطره ای از زمان تولید سریال تلویزیونی «بی صدا فریاد کن» آمده است: «این سریال را ۱۰ سال پیش برای شبکه دو با مضمون مواد مخدر و قرص اکستازی ساختم. قرصهای اکستازی تازه وارد شده بود و چون قیمتش گران بود قاچاقچی ها تقلبی اش را تولید کرده بودند و دهها نفر را به دیار باقی فرستاده بودند. من همین موضوع را دستمایه سریال قرار دادم و کار نسبتا موفقی از آب درآمد. از خاطرات این کار، حضور مرحوم عبدالعلی همایون بازیگر نقش سرکار استوار در مجموعه صمد پرویز صیاد در این سریال است. قبل از شروع فیلمبرداری همایون بدیدن من آمد. تازه به ایران برگشته بود. بشدت مشتاق بود که بار دیگر بعد از سی سال جلوی دوربین برود. نتوانستم جلوی ذوق شوق این هنرپیشه قدیمی و کهنه کار مقاومت کنم. می دانستم که اگر با مسولین درمیان بگذارم، مسلما مخالفت می کنند. به همین دلیل دل به دریا زدم و بی سر و صدا او را در نقش پزشک جلوی دوربین فرستادم و خودم را آماده تبعات بعدی کردم.‌ چنان با هیجان و پرتوان بازی میکرد که همه ما را متعجب کرده بود. متاسفانه قبل از اینکه سریال برای نمایش آماده شود، همایون از این دنیا رفت و در نتیجه مطابق معمول کسی با مرده کاری نداشت و از من باز خواستی به عمل نیامد»!

به گزارش آینه نیوز، بازیگر و کارگردان قدیمی سینما و تلویزیون که ساخت مجموعه های دینی- تاریخی را هم در کارنامه دارد، برای استفاده از بازیگر سینمای پیش از انقلاب همچون عنوان سریالش به شکلی «بیصدا» رفتار کرد! این در حالی است که مدیران تلویزیون که در زمینه مسائل پیش پاافتاده و جزئی سختگیری به خرج می دهند، همچنان بعد از گذشت 10 سال از زمان نمایش این سریال از وجود «همایون» در رسانه ملی بی خبر مانده اند! «عبدالعلی همایون» در سال های بعد از انقلاب به جز چند تجربه محدود تئاتری، بیشتر در زمینه رستوران داری فعال بود و «رستوران قاراشی»اش در نوبنیاد از سابقه بالایی برخوردار است. «همایون» در آبان ماه سال 1385 در تهران درگذشت.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6400/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

امیر

جناب بازیگر تپلی ایشان نبودند همایون شوهر خاله لیلا فروهر بود جهت اطلاع ...

0

0

[1397/04/22 - 20:16]

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو