«گی‌ یِرمو دل تورو» به سراغ وحشت می رود

برنده اسکار «داستان‌ های ترسناک برای گفتن در تاریکی» را روایت می کند

برنده اسکار «داستان‌ های ترسناک برای گفتن در تاریکی» را روایت می کند
calendar یکشنبه 09 ارديبهشت 1397 در 11:53
آینه نیوز: کارگردان برنده اسکار با روایت یک داستان ترسناک که خودش هم نویسندگی و هم تهیه آن را برعهده دارد، فیلم بعدی‌ اش را می‌سازد.

آینه نیوز: کارگردان برنده اسکار با روایت یک داستان ترسناک که خودش هم نویسندگی و هم تهیه آن را برعهده دارد، فیلم بعدی‌ اش را می‌سازد. به گزارش مهر و به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم بعدی گی‌ یرمو دل‌ تورو به کارگردانی اندری اووردال ساخته می‌شود و CBS فیلمز و انترتینمنت وان از تهیه کنندگان دیگر آن در کنار خود دل تورو خواهند بود.

«دل تورو» داستان این فیلم را که عنوانش «داستان‌ های ترسناک برای گفتن در تاریکی» است با همکاری دانیل هگمان و کوین هگمان که نویسنده فیلم‌هایی چون «فیلم لگو» و «هتل ترانسیلوانیا» بودند،‌ می‌نویسد.

این کارگردان که برای ساختن «شکل آب» جایزه اسکار را برد این فیلم را خودش کارگردانی نمی‌کند و آندری اووردال این کار را برعهده دارد.

داستان فیلم که با اقتباس از مجموعه کتاب‌های پرفروشی به همین نام ساخته می‌شود درباره یک گروه از نوجوان‌هاست که باید ماجرای اسرارآمیزی را که منجر به بروز ناگهانی مرگ‌هایی در شهر کوچکشان شده حل کنند.

«داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی» تابستان امسال در تورنتو فیلمبرداری می‌شود و امتیاز آن برای خریداران در جشنواره فیلم کن ارایه خواهد شد.

فیلم رمانس فانتزی «شکل آب» نامزدی اسکار ۲۰۱۸ را در ۱۳ رشته کسب کرد و درنهایت ۴ جایزه اسکار امسال را برد

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6311/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو