نگاهی به وضعیت فروش فیلم های در حال اکران در سینمای جهان؛

«وحشت» همچنان مشتری دارد

«وحشت» همچنان مشتری دارد
calendar دوشنبه 27 فروردين 1397 در 16:09
آینه نیوز: به نظر می‌رسید فیلم پرهزینه ی (Rampage) نخواهد توانست در آخر هفته اکران در آمریکای شمالی، انتظارها را برآورده کند اما به لطف قدرت ستاره‌ ای همچون «دواین جانسن» این فیلم توانست در سه روز اول اکران در 4101 سینما 34.5 میلیون دلار بفروشد تا تبدیل به یکی از بهترین فیلم های افتتاحیه در اکران شود.

آینه نیوز: به نظر می‌رسید فیلم پرهزینه ی (Rampage) نخواهد توانست در آخر هفته اکران در آمریکای شمالی، انتظارها را برآورده کند اما به لطف قدرت ستاره‌ ای همچون «دواین جانسن» این فیلم توانست در سه روز اول اکران در 4101 سینما 34.5 میلیون دلار بفروشد تا تبدیل به یکی از بهترین فیلم های افتتاحیه در اکران شود. به گزارش هنرآنلاین، فروش قابل توجه این فیلم در حالی است که از روی یک بازی ویدیویی ساخته شده است. با این حال فروش «وحشی‌ گری» همچنان کمتر از برآوردهای اولیه بود چرا که تا پیش از آغاز اکران، پیش‌ بینی شده بود که فیلم بین 35 تا 40 میلیون دلار به دست خواهد آورد.

به گزارش هالیوود رپورتر، «وحشی‌ گری» در سطح بین‌ المللی به لطف فروش بسیار خوب 55 میلیون دلاری در چین با 114.1 میلیون دلار کار خود را شروع کرد تا با حساب بازار آمریکای شمالی، مجموع فروش جهانی خود را در سه روز اول اکران به 148.6 میلیون دلار برساند. بدون هزینه تبلیغات، هزینه تولید «وحشی‌ گری» حداقل 120 میلیون دلار بوده و به همین خاطر، فیلم برای بازگرداندن پول خود باید قدم‌های بزرگی بردارد.

از سوی دیگر، فیلم ترسناکِ تحسین‌ شده «یک مکان آرام» از پارامونت این هفته 32.6 میلیون دلار فروخت و مجموع فروش داخلی خود را به 99.6 رساند. این یک موفقیت بزرگ برای فیلمی است که هزینه تولید آن 17 میلیون دلار بوده است. «یک مکان آرام» در سطح بین‌ المللی نیز 22.3 میلیون دلار دیگر فروخت و مجموع فروش خود را در این سطح به 51.7 میلیون دلار رساند. مجموع فروش جهانی فیلم 151.3 میلیون دلار شده است.

همچنین فیلم ترسناک «حقیقت یا چالش» (Truth or Dare)، تازه‌ ترین همکاری بسیار کم‌ هزینه شرکت‌های یونیورسال و بلوم‌ هاوس در اولین آخر هفته اکران با فروش قوی 19.2 میلیون دلار کار خود را شروع کرد و فیلم سوم هفته شد.

فیلم علمی تخیلی «بازیکن شماره یک آماده» (Ready Player One) تازه ترین ساخته استیون اسپیلبرگ در سومین هفته اکران 11.2 میلیون دلار فروخت و ضمن این که در رده چهارم جدول فروش قرار گرفت، مجموع فروش داخلی خود را به 114.6 میلیون دلار رساند. فیلم در سطح بین‌المللی نیز همچنان موفق ظاهر شد و با 33.8 میلیون دلار، مجموع فروش خود را در این سطح به 360.2 میلیون دلار رساند. فروش جهانی فیلم 474.8 میلیون دلار شده است.

فیلم کمدی «Blockers» به کارگردانی کی کانون نیز با بازی لسلی مان، کاترین نیوتن و جان سینا با 10.2 میلیون دلار فروش در دومین هفته اکران، فهرست پنج فیلم پرفروش هفته را کامل کرد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6209/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو