پایان سریال «پایتخت ۵» و پست اینستاگرامی «محسن تنابنده» در جواب منتقدان؛

نقی یه لامپی و شهر یه چشمی‌ ها!

نقی یه لامپی و شهر یه چشمی‌ ها!
calendar دوشنبه 20 فروردين 1397 در 09:59
آینه نیوز: شب گذشته آخرین قسمت سریال «پایتخت ۵» از شبکه یک سیما پخش شد تا پُرحاشیه ترین سری این مجموعه پُرطرفدار به کار خود پایان دهد.

آینه نیوز: شب گذشته(یکشنبه) آخرین قسمت سریال «پایتخت ۵» از شبکه یک سیما پخش شد تا پُرحاشیه ترین سری این مجموعه ی پُرطرفدار به کار خود پایان دهد. در این میان «محسن تنابنده» در فضای مجازی پاسخ منتقدان این سریال را با یک مثال داد.

پست اینستاگرامی بازیگر نقش نقی معمولی چنین است: «میگن توی شهر یه چشمی‌ ها همه یا چشم چپ داشتند یا چشم راست، یه چشم همه نابینا بود اونایی که چشم راست داشتند سمت راست شهر زندگی می‌ کردند و اونایی که چشم چپ داشتند سمت چپ شهر، چپیا و راستیا مدام با هم در جنگ بودند، سرهمه چی، حتی سر هیچی. یه روز دعوا آنقدر بالا گرفت که با سنگ افتادند به جون هم، بارانی از سنگ از چپ به راست و از راست به چپ بارید آنقدر زیاد شد که خورد به چشمهای سالمشون و اهالی هر دو طرف به کل کور شدند و همه نابود، بیایید همدیگه رو کور نکنیم ما که دو چشم سالم نداریم حداقل یه لامپی کنار هم ادامه بدیم.

ممنون و خداحافظ

فدایی دارین

نقی یه لامپی»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6148/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

منتظر

ممنون ازبازی زیبا وقشنگتون که برای ساعاتی حتی بعدازپخش شادی رامهمان دلهاوخانه های ما می کنید.امیدوارم درسری ششم هم بازی خوبتان رابه تماشا بنشینیم .

0

0

[1397/01/20 - 19:00]

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو