وقتی «الیزابت» به عشق «ارسطو» پایتختی می شود!

همه چیز درباره الی از زبان «نیلوفر رجایی فر»

همه چیز درباره الی از زبان «نیلوفر رجایی فر»
calendar یکشنبه 19 فروردين 1397 در 11:17
آینه نیوز: «نیلوفر رجایی فر»در اولین تجربه بازیگری به میزان بازیگران معروف مجموعه «پایتخت» شهره شد، وی که پیش از این چندان قرابتی با پایتختی ها نداشته است، از چگونگی دعوت و حضورش در این مجموعه می گوید و نیز وعده رسیدن به «ارسطو» که به وی داده شد!

آینه نیوز: «نیلوفر رجایی فر»در اولین تجربه بازیگری به میزان بازیگران معروف مجموعه «پایتخت» شهره شد، وی که پیش از این چندان قرابتی با پایتختی ها نداشته است، از چگونگی دعوت و حضورش در این مجموعه می گوید و نیز وعده رسیدن به «ارسطو» که به وی داده شد!

بازیگر نقش «الیزابت» و به تعبیر خودمانیِ «ارسطو» همان «الی» در گفت و گو با خبرگزاری فارس درباره خود گفت: «رشته تحصیلی من، فیزیک و اختر فیزیک است و در دانشگاه رویال لندن تحصیل کرده‌ام. در لندن تئاتر دانشجویی کار می‌کردم و همیشه پیگیر بازیگری بودم و در دانشگاه محل تحصیلم هم چند نقش کوتاه بازی کرده بودم. در ایران هم چندبار تست بازیگری داده بودم، ولی به خاطر مدت کوتاه اقامتم در ایران نمی‌توانستم در آنها حضور داشته باشم که در نهایت از طریق دوستان که در جریان فعالیت‌های من بود، به کار معرفی شدم و دیداری با آقای محسن تنابنده داشتم. ایشان درباره نقش با من صحبت‌هایی کرد و در نهایت در حالی که سریال کلید خورده بود، من به کار پیوستم.»

وی درباره چگونگی آشنایی اش با نقش «الیزابت» گفت: «کسی که مرا به کار معرفی کرد، گفت که یک نقش بسیار خوب و جذاب است که حتما با ایفای آن دیده می‌شوی و مهم‌تر از همه اینکه ارسطو قرار است عاشقت بشود! (با خنده) و البته من آن زمان نمی‌دانستم یعنی چه که ارسطو قرار است عاشقم بشود! بعد هم در طول کار متوجه شدم و حتی با آقای محسن تنابنده هم که صحبت کردم او هم همین را گفت ولی بعدا متوجه شدم که موضوع اصلا عاشقی ارسطو نیست. الیزابت حداقل برای من به قدری لایه‌های شخصیتی جالب و متفاوتی داشت که واقعا خیلی خوشحالم این نقش را ایفا کردم.»

نیلوفر رجایی فر در این گفت و گو ضمن اشاره به حوادث واقعی رخ داده توسط تروریست های داعشی، از دلبستگی اش به «الیزابت» گفت: «الیزابت را کاملا حس کردم. الیزابت همیشه یک قسمتی از من خواهد بود. چون با او رنج کشیدم و حتی برایش گریه کردم. من حتی نمی‌دانستم که خط داستانی که الیزابت را پیش می‌برد، چیست و در طول کار و فیلمنامه‌ای که به دست من می‌رسید، متوجه رنج‌هایی می‌شدم که این زن متحمل می‌شد و این دردها باعث شد که من الیزابت را یک شخصیت جدا و مستقل از خودم بدانم.» این بازیگر جوان درباره شرایط کار در سریال «پایتخت 5» عنوان کرد: «ما گرمای طاقت‌فرسایی را تحمل کردیم هرچند که از من نقل قول‌های دروغی درباره سختی کشیدن در کار منتشر شده که هیچکدام صحت ندارد. من بیشتر در سرما زندگی کرده‌ام و خیلی گرما را تجربه نکرده بودم، ولی در زمان فیلمبرداری سریال این ماجرا را کاملا درک کردم. مخصوصاً که روز اول که سر صحنه سریال رفتم و گروه مشغول ضبط صحنه‌های مربوط به عبور از دشت بودند. آنجا من هنوز جلوی دوربین نرفته بودم و در سایه مدام آب خنک می‌نوشیدم ولی آنچنان گرمازده شده بودم که نمی‌توانستم حتی حرف بزنم که بعد محسن تنابنده از من پرسید حالت خوب است؟ من هم گفتم بله. صبر کنید تا خودم را با این گرما هماهنگ کرده و به آن عادت کنم.»

الیزابت رجایی فر درباره برنامه های آتی خود گفت: «فعلا در ایران هستم. به واسطه کارم مسافرت زیاد می‌کنم، ولی قصد مهاجرت و ماندن در کشور دیگری را ندارم.»

 

 

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6138/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو