بازیگر شناخته شده هالیوود از دوران سخت افسردگی اش گفت؛

مسیر «راک»؛ از آسیب دیدگی در فوتبال تا ستاره شدن در هالیوود

مسیر «راک»؛ از آسیب دیدگی در فوتبال تا ستاره شدن در هالیوود
calendar سه شنبه 14 فروردين 1397 در 11:25
آینه نیوز: دواین جانسون ملقب به «راک» طی مصاحبه‌ ای از نبردش با افسردگی پرده برداشت و گفت آنقدر حالش بد بود که در یک آن زیر گریه می‌ زد.

آینه نیوز: دواین جانسون ملقب به «راک» طی مصاحبه‌ ای از نبردش با افسردگی پرده برداشت و گفت آنقدر حالش بد بود که در یک آن زیر گریه می‌ زد.

به گزارش مهر، این بازیگر پرطرفدار هالیوود گفت وقتی مصدوم شد و رویاهایش برای فوتبال حرفه‌ ای به هم ریخت، این مشکلات برایش پیش آمد. این آسیب دیدگی موجب شد تا یک سال پس از امضای او با لیگ فوتبال کانادا، کنار گذاشته شود و به فاصله کمی پس از آن نامزدش هم رابطه‌ اش را با او قطع کرد. وی اظهار کرد: به نقطه‌ ای رسیده بودم که نمی‌ خواستم هیچ کاری بکنم یا جایی بروم و فقط گریه می‌کردم.

هرکول سینمای هالیوود در سال های اخیر که اکنون برای معرفی فیلم «وحشی‌ گری» در حال برگزاری یک تور است در مصاحبه خود خیلی آشکار درباره خاطرات رنج‌ آوری که در گذشته تجربه کرده سخن گفت. او در ماه فوریه تصویری از خودش را در اینستاگرام منتشر کرد که مربوط به فیلمی با عنوان «توپچی‌ ها» برای شبکه اچ‌ بی او بود. در این صحنه او برابر یک سنگ قبر در گورستان ایستاده بود. در شرح این تصویر وی نوشت که این صحنه مربوط به خودکشی برادر شخصیتی است که او نقشش را بازی کرده است و افزود: همه ما زمانی در این جایگاه ایستاده‌ ایم. وی توضیح داد که وقتی ۱۵ سال داشت مادرش می‌ خواست دست به خودکشی بزند و او بود که مادرش را نجات داد و مانع این کار شد.  

مصاحبه این بازیگر با واکنش‌های زیادی از هوادارانش روبه رو شد و او پس از آن در توییتر نوشت: افسردگی تبعیض نمی‌ شناسد. وی افزود: زمان زیادی برد تا خودم و این بیماری را بشناسم، اما کلیدش این است که نباید از رو در رو شدن با آن ترسید. وی در ادامه نوشت: به خصوص آنهایی که دوست دارند آن را پنهان کنند باید بدانند تنها نیستند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6096/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو