یادداشت اختصاصی «شهرام کرمی» مدیر کل هنرهای نمایشی کشور به مناسبت «روز ملی هنرهای نمایشی»

به شکرانه یک نعمت بزرگ

به شکرانه یک نعمت بزرگ
calendar سه شنبه 07 فروردين 1397 در 16:12
سرویس تئاتر آینه نیوز: در روز جهانی تئاتر و به تعبیری ایرانی؛ «روز ملی هنرهای نمایشی»، «شهرام کرمی» نوشته ای کوتاه برای انعکاس در «آینه نیوز» به نگارش درآورد که ضمن آرزوی موفقیت برای این مدیر تئاتری و همه اهالی تئاتر کشور، متن آن در ادامه منعکس می گردد.

سرویس تئاتر آینه نیوز: سال گذشته در روز جهانی تئاتر، گفت و گوی «آینه نیوز» با «مهدی شفیعی» به نقش درآمد. مدیری که در آستانه نوروز ۹۷، مسئولیتش را به «شهرام کرمی» سپرد تا چهره شناخته شده تئاتر، مسیری تازه برای تئاتر کشور را در «اداره کل امور هنرهای نمایشی» در پیش بگیرد.
در روز جهانی تئاتر و به تعبیری ایرانی؛ «روز ملی هنرهای نمایشی»، «شهرام کرمی» نوشته ای کوتاه برای انعکاس در «آینه نیوز» به نگارش درآورد که ضمن آرزوی موفقیت برای این مدیر تئاتری و همه اهالی تئاتر کشور، متن آن در ادامه منعکس می گردد.

به شکرانه یک نعمت بزرگ

روز جهانی تئاتر  که در تقویم رسمی کشور ما با عنوان شایسته روز ملی هنرهای نمایشی ثبت شده یک روز ویژه در جشنِ یک هنر ارزشمند و  پرشکوه انسانی است. جشن ما برای این روز که در تقارن با عید بهار و نوروز ایرانی، شکوه خاصی برای همه خانواده تئاتر و مخاطبان دارد، یک نوع شکرانه برای ظهور و وجود هنری است که در طول تاریخ در تعالی فکر و اندیشه انسانی نقش زیادی داشته و از گذشته تا امروز و آینده زنده و رو به تکامل خواهد بود.
در این روز ملی قدردانی ما از هنرمندان پرتلاش و خانواده تئاتر تجلیل از وجود و هویت این هنر و شکرانه یک نعمت بزرگ خواهد بود که زیبایی و جلوه زندگی را برای ما عیان می سازد. برای همیشه و هر روز تئاتر ایران بهترین را آرزو دارم و این جشن بر همه مبارک باشد.

شهرام کرمی
هفتم فروردین نود و هفت

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6085/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو