«فرزاد طالبی» غایب مجلس بود

برپایی تودیع و معارفه توامان برای «اداره کل هنرهای نمایشی» و «دفتر موسیقی ارشاد»

برپایی تودیع و معارفه توامان برای «اداره کل هنرهای نمایشی» و «دفتر موسیقی ارشاد»
calendar دوشنبه 28 اسفند 1396 در 09:57
آینه نیوز: تودیع و معارفه مدیرکل هنرهای نمایشی و مدیرکل دفتر موسیقی به شکل توامان و با حضور معاون امور هنری ارشاد و در غیاب «فرزاد طالبی» برگزار شد.

آینه نیوز: تودیع و معارفه مدیرکل هنرهای نمایشی و مدیرکل دفتر موسیقی به شکل توامان و با حضور معاون امور هنری ارشاد و در غیاب «فرزاد طالبی» برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تودیع و معارفه مهدی شفیعی مدیرکل قبلی هنرهای نمایشی و شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی و نیز فرزاد طالبی مدیرکل سابق دفتر موسیقی و علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی و محمدرضا سلمان زاده مسئول سابق حراست معاونت و رضا عمرانی مسئول حراست معاونت امور هنری و معارفه سیدامین مویدی اصفهانی مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری عصر یکشنبه ۲۷ اسفند ماه برگزار شد.

در این مراسم سیدمحمدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح از خدمات مهدی شفیعی مدیر کل سابق هنرهای نمایشی و محمدرضا سلمان زاده مسئول سابق حراست معاونت هنری قدردانی کرد. همچنین از خدمات فرزاد طالبی مدیرکل سابق دفتر موسیقی که به دلیل سفر در این مراسم حضور نداشت، قدردانی کرد. همچنین معاون امور هنری در این مراسم حکم شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی و رضا عمرانی مسئول حراست معاونت امور هنری را اعطا کرد.

سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم با قدردانی از خدمات مهدی شفیعی، فرزاد طالبی و محمدرضا سلمان زاده گفت: خانه و حوزه فرهنگ و هنر به گونه ای است که هر فردی از هر حوزه ای به آن وارد شود، در این خانه مقیم می شود و هرچند ممکن است جابجایی هایی انجام شود اما باز هم در خانه فرهنگ و هنر فعالیت می کنند. برای مهدی شفیعی، فرزاد طالبی و محمدرضا سلمان زاده در مسئولیت های جدید آرزوی موفقیت دارم. وی ادامه داد: تغییر در مجموعه ها می تواند فضایی را برای استفاده از ظرفیت های جدید و فکرهای نو با توجه به خدمات و فعالیت های قبلی فراهم کند و امیدواریم که شهرام کرمی، علی ترابی و رضا عمرانی موفق باشند.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی و نظارت بر تحقق برنامه ها گفت: با توجه به اهمیت برنامه ریزی که امری کمی است و نظارت بر تحقق برنامه ها، مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی در معاونت فعال شد و امین مویدی اصفهانی از هنرمندانی که تحصیلات و تجارب برنامه ریزی دارد به عنوان مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت فعالیت می کند.

مهدی شفیعی مدیرکل سابق هنرهای نمایشی در این مراسم گفت: سیستمی که از توان موجود و نیروی انسانی استفاده کند موفق است و اداره کل هنرهای نمایشی نیروهای متخصص و ظرفیت های خوبی دارد که در این سال ها به تئاتر کمک کردند و امیدوارم بعد از این هم به این ظرفیت توجه شود. تغییرات تئاتر در سال های اخیر زیاد بوده و توجه به تئاتر عمومی تر شده که اگر به این تغییرات و تئاتر استان ها توجه شود، اتفاقات خوبی در تئاتر رقم می خورد.

شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی نیز با قدردانی از تلاش ها و خدمات مهدی شفیعی در اداره کل هنرهای نمایشی گفت: انتظار هنرمندان تئاتر نسبت به امکانات و زیرساخت های حوزه تئاتر افزایش یافته و نسل جوان در حوزه تئاتر حضور فعالی دارد که قابل توجه است و امیدواریم با تعامل هنرمندان و همکاران اداره کل بتوانیم قدم های موثری را برای رشد و تعالی تئاتر برداریم.

علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی نیز با قدردانی از خدمات فرزاد طالبی در دفتر موسیقی گفت: موسیقی در همه عرصه ها و بزنگاه های کشور و جامعه همراه بوده است اما حمایت کافی از موسیقی نشده است. تلاش می کنیم تا ارتباط بیشتری با هنرمندان موسیقی و اعتماد بیشتری ایجاد شود و هنرمندان، دفتر موسیقی را خانه خود بدانند و اجماع و همدلی بین هنرمندان موسیقی بیش از گذشته فراهم شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6048/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو