اقدام شایسته عوامل فیلم «اسرافیل» برای آزادی ۳ مادر زندانی در آستانه نوروز

اقدام شایسته عوامل فیلم «اسرافیل» برای آزادی ۳ مادر زندانی در آستانه نوروز
calendar یکشنبه 27 اسفند 1396 در 14:25
آینه نیوز: عوامل فیلم سینمایی اسرافیل با همکاری مخاطبان آن در یک ماه گذشته، برای آزادی سه مادر زندانی که به دلیل جرائم مالی و غیرعمد در زندان هستند، تلاش کردند. در این راستا، سومین زندانی روز یکشنبه 28 اسفندماه و در فاصله دو روز مانده تا آغاز سال جدید آزاد می‌ شود.

آینه نیوز: عوامل فیلم سینمایی اسرافیل با همکاری مخاطبان آن در یک ماه گذشته، برای آزادی ۳ مادر زندانی که به دلیل جرائم مالی و غیرعمد در زندان هستند، تلاش کردند. در این راستا، سومین زندانی امروز(یکشنبه) در فاصله دو روز مانده تا آغاز سال جدید آزاد می‌ شود.

به گزارش ایلنا، مستانه مهاجر؛ تهیه‌ کننده «اسرافیل» در این‌ باره توضیح داد: از آغاز اکران «اسرافیل» نیت کردیم که بخشی از عواید فروش فیلم را به آزادسازی ۳ زندانی زن اختصاص دهیم. در این مسیر، وقتی ماجرا را با دوستان سینماگر و هنرمند مطرح می‌ کردیم، با استقبال خوبی مواجه می‌ شدیم. خدا را شکر که با حضور آن‌ ها در کنار مخاطبان در اکران‌های مردمی، توانستیم ۳ مادر که به دلیل بدهی مالی در زندان بودند را آزاد کنیم تا شب عید نوروز را در کنار خانواده سپری کنند.

وی با دعوت از سینماگران دیگر برای اختصاص بخشی از عواید فروشی فیلم‌ شان به زندانیان مالی گفت: این تجربه شیرین باعث شد که از اتحادیه تهیه‌ کنندگان درخواست کنیم به صاحبان فیلم‌ های در شرف اکران، اختصاص بخش کوچکی از عواید فیلم به آزادی زندانیان دارای جرائم مالی پیشنهاد داده شود.

لازم به ذکر است که اکران‌ های فیلم «اسرافیل» در شهرستان ها و همچنین نمایش‌های محدود این فیلم در تهران همچنان ادامه خواهد داشت.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6042/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو