در گیشه فروش نوروزی چه خبر است؟

همه چیز تحت «مصادره»ی عطاران است

همه چیز تحت «مصادره»ی عطاران است
calendar یکشنبه 27 اسفند 1396 در 11:33
آینه نیوز: با گذشت سه روز از اکران هفت فیلم نوروزی تا اینجای کار «مصادره» فروش بهتری نسبت به سایر فیلم ها داشته و حدود ۴۸۰ میلیون تومان فروخته است. «لاتاری» تا اینجای کار دومین فیلم پرفروش نوروزی است.

آینه نیوز: با گذشت سه روز از اکران هفت فیلم نوروزی تا اینجای کار «مصادره» فروش بهتری نسبت به سایر فیلم ها داشته است.
به گزارش بانی فیلم، «مصادره» با در اختیار داشتن ۳۲ سینما در تهران و اکران در ۳۰ سینمای شهرستان ها، تاکنون حدود ۴۸۰ میلیون تومان فروخته است. ساخته مهران احمدی فعلاً حساب خود را از سایر فیلم ها جدا کرده و باید دید تا یکی- دو هفته آینده می تواند روند صعودی خود را حفظ کند یا خیر.
«لاتاری» تا اینجای کار دومین فیلم پرفروش نوروزی است. این فیلم در تهران ۳۱ سالن دارد و به تازگی در ۴۲ سینمای شهرهای مختلف نیز روی پرده رفته است. هنوز از سوی دفتر پخش این فیلم فروش دقیقی اعلام نشده اما گویا مجموع گیشه ساخته محمدحسین مهدویان در سینماهای سطح کشور از مرز ۲۰۰ میلیون تومان عبور کرده است.
«به وقت شام» در تهران ۲۷ سالن دارد و فروش شب گذشته این فیلم در سینماهای پایتخت به رقمی حدود ۶۲ میلیون تومان رسیده است. ساخته ابراهیم حاتمی کیا در مجموع سینماهای تهران ۱۴۷ میلیون تومان فروش داشته. این فیلم در شهرهای مختلف نیز ۲۵ سینما دارد.

«لونه زنبور» در مقایسه با دیگر فیلم کمدی جدول (مصادره) و با وجود تبلیغات فراوان، فعلا فروش بالایی نداشته است که پیش بینی می شود با افزایش تبلیغات فروش آن افزایش یابد. این فیلم در تهران و شهرستان ها به ترتیب ۲۹ و ۲۱ سینما دارد و فروش کل آن در این سالن ها مبلغی در حدود ۱۴۵ میلیون تومان است.
«خرگیوش» شب گذشته در سینماهای تهران حدود ۳۰ میلیون فروخت. این فیلم کمدی با ترکیبی از بازیگران شناخته شده با ۲۲ سینما در تهران اکران خود را آغاز کرده و به جز پایتخت، بزودی در چندین شهر دیگر نیز روی پرده خواهد رفت.
فروش کل تهران این فیلم ۸۰ میلیون تومان است. اولین ساخته سینمایی مانی باغبانی به تازگی در ۱۱ سینمای شهرستان ها اکران شده است.
«فیلشاه» با ۱۹ سینما در تهران حدود ۱۵ میلیون تومان در تهران فروش داشته. این انیمیشن به جز تهران در ۱۸ سینمای شهرستان ها در حال نمایش است. فروش کل ساخته هادی محمدیان در سینماهای سطح کشور ۲۳ میلیون تومان است.
«فراری» در میان شش فیلم دیگر تازه به نمایش درآمده پایین ترین میزان فروش را داشت. این فیلم از چهارشنبه هفته گذشته در ۱۷ سینمای تهران و ۱۰ سینمای شهرستان ها اکران خود را آغاز کرده و تنها ۱۶ میلیون تومان فروخته است.
ساخته علیرضا داودنژاد در مقایسه با سایر فیلم های نوروزی سینماهای کمتری در اختیار دارد و همچنان امیدوار به روزهای آینده است.
همچنین فیلم «بدون تاریخ بدون امضاء» که به تازگی وارد هفته پنجم اکرانش شده بخش عمده سینماهایش را از دست داده و هم اکنون با هشت سینما در تهران به اکران خود ادامه می دهد. به گفته پخش کننده این فیلم، ساخته وحید جلیلوند در مجموع سینماهای تهران دو میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم در شهرستان ها همچنان در ۲۱ سینما به نمایش خود ادامه می دهد.
«اسرافیل» و «مادری» نیز شرایطی مشابه با «بدون تاریخ بدون امضاء» دارند. «اسرافیل» در حال حاضر تنها پردیس های ملت، باغ کتاب و مگامال را در اختیار دارد و به طور همزمان در ۱۲ سینمای شهرهای مختلف در حال نمایش است.
فروش کل ساخته آیدا پناهنده در مجموع تهران و شهرستان ها ۶۲۰ میلیون تومان فروش داشته است.
«مادری» نیز در پردیس های کورش، ملت و سمرقند اکران دارد. این فیلم به طور همزمان در شهرهای اراک، رفسنجان، کرج، کرمانشاه، نوشهر، شیراز و بابل نیز در حال اکران است. مجموع فروش این فیلم در سینماهای تهران ۳۱۰ میلیون تومان است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6039/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو