انتقاد فرزند «شهلا ریاحی» از برخی بی‌ اخلاقی‌ ها در فضای مجازی

هنرمندی شناخته شده که ماهی ۲۰۰ هزار تومان حقوق می گیرد!

هنرمندی شناخته شده که ماهی ۲۰۰ هزار تومان حقوق می گیرد!
calendar سه شنبه 22 اسفند 1396 در 15:02
آینه نیوز: فرزند «شهلا ریاحی» با انتقاد از برخی بی‌ اخلاقی‌ها در انتشار اخباری از احوال این هنرمند گفت: مادرم با توجه به شرایط جسمی فعلا اوضاع خوبی ندارد و تحت درمان است تا به زودی به منزل خود بازگردد.

آینه نیوز: فرزند «شهلا ریاحی» با انتقاد از برخی بی‌ اخلاقی‌ ها در انتشار اخباری از احوال این هنرمند گفت: مادرم با توجه به شرایط جسمی فعلا اوضاع خوبی ندارد و تحت درمان است تا به زودی به منزل خود بازگردد.

به گزارش ایسنا، از صبح سه‌ شنبه ۲۲ اسفندماه عکسی از شهلا ریاحی در شبکه‌ های مجازی منتشر شده با این عنوان که وی در خانه سالمندان روزگار را سپری می‌ کند. منوچهر ریاحی؛ فرزند این بازیگر در این‌ باره گفت: نمی‌ دانم چرا فردی که خودش هم در این عکس حضور دارد چنین کاری را با ما کرده و تصویر مادر من را که شرایط ناخوشی دارد، پخش کرده است. در حالی که پزشک معالج مادرم می‌ گوید این عکس فتوشاپ است و پیگیری برای پیدا کردن این خانم انجام می‌ شود.

وی ادامه داد: شهلا ریاحی ۱۵ سال است که «دیمنشیا» و «آلزایمر» دارد و مدتی است با کاهش وزن شدید یعنی حدود ۲۰ کیلوگرم رو به‌ رو شده و حال چندان مساعدی ندارد، به همین دلیل مدتی است برای آنکه تحت نظر پزشکان قرار بگیرد، در مرکزی است که رسیدگی‌ های ویژه به او شود تا پس از بهبودی سر خانه و زندگی‌ اش برگردد.

این استاد دانشگاه درباره هزینه‌ های درمان این بازیگر و کارگردان سینما نیز گفت: هیچ‌ کس یک ریال هم به هنرمندی که ۶۴ سال در این مملکت کار کرده، کمک نکرده و فقط وزارت ارشاد ماهی ۲۰۰ هزار تومان به او می‌ دهد، آن هم در شرایطی که فقط هزینه پرستار او ماهی ۳ میلیون تومان است، البته از طریق پدرم (اسماعیل ریاحی) بیمه خدمات درمانی دارد اما بیمه‌ هایی هم که از طریق صنف ارائه می‌ شود بیشتر برای زمانی است که عمل جراحی انجام شود، در صورتی که مادر من مشکل آلزایمر دارد و تاکنون احتیاجی به جراحی نداشته است.

ریاحی در پایان از بی‌ اخلاقی‌ پیش آمده نسبت به انتشار عکس و خبر از وضعیت مادرش انتقاد کرد و افزود: امیدوارم رسانه‌ ها در پوشش این مسائل دقت کنند و شرایط جسمانی خانم ریاحی هم به زودی بهبود یابد و بتوانند به خانه خود برگردند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6001/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو