دیدگاه «هرمز شجاعی مهر» درباره «برنامه های تحویل سال تلویزیون»:

زمان عزا و شادی همه شبکه‌ ها مانند هم عمل می‌ کنند!/ فقط هزینه صرف می‌ شود

 زمان عزا و شادی همه شبکه‌ ها مانند هم عمل می‌ کنند!/ فقط هزینه صرف می‌ شود
calendar سه شنبه 22 اسفند 1396 در 11:18
آینه نیوز: باز هم رویداد فرخنده دیگری در راه است و باز هم باید سیمای مجریان بی نمک و میهمانان تکراری و برنامه های هایی مشابه تحت عنوان «ویژه برنامه» را از رسانه ملی تحمل کرد!

آینه نیوز: باز هم رویداد فرخنده دیگری در راه است و باز هم باید سیمای مجریان بی نمک و میهمانان تکراری و برنامه های هایی مشابه تحت عنوان «ویژه برنامه» را از رسانه ملی تحمل کرد!

هرمز شجاعی‌ مهر، مجری آشنای «سیمای خانواده» در گفت‌ و گویی کوتاه با خبرگزاری ایسنا درباره ویژه برنامه های تحویل سال شبکه های متعدد اما بی کارکرد تلویزیون، به درستی گفت: «به نظرم برای شادی مردم و احترام گذاشتن به جشن‌ های ملی، هر کاری انجام دهند، ارزش دارد؛ اما اگر دست من باشد و مدیر اجرایی باشم ویژه‌ برنامه‌ تحویل سال را از یک شبکه به روی آنتن می‌ برم و از مردم می‌ خواهم فقط همان شبکه را ببینند. با این کار هم هزینه‌ ها را کاهش می‌ دهیم و هم بزرگان، هنرمندان و عزیزان درجه یک را به همان برنامه دعوت می‌ کنیم تا با چیدمان سفره هفت سین شب عید همه یک شبکه را تماشا کنند و دیگر شبکه‌ ها هم چند ساعت را استراحت کنند و نفسی بکشند.» وی افزود: «با این کار در هزینه‌ها صرفه‌ جویی می‌ شود و برنامه‌ ها کامل‌ تر، پربارتر و جامع‌ تر خواهند شد. همچنین همه هنرمندان هم می‌ توانند در یک جا حضور داشته باشند؛ بنابراین شبکه‌ های دیگر هم می‌ توانند برنامه معمولی پخش کنند.»

این مجری قدیمی با اشاره به تکراری شدن برنامه‌ های تلویزیون در مناسبت‌ های مختلف گفت: «زمان عزا و شادی در کشور، همه شبکه‌ ها مانند هم عمل می‌ کنند و هیچ فرقی هم با هم ندارند و فقط هزینه صرف می‌ شود؛ بنابراین به نظرم برنامه‌ ها باید یک کاسه شوند.»

شجاعی‌ مهر درباره پرداخت هزینه به هنرمندان در قبال حضور در برنامه‌ های تلویزیون اشاره و بیان کرد: «به نظرم هنرمندانی که به برنامه‌ ها دعوت می‌ شوند، معمولا باید پول بگیرند زیرا زندگی‌شان هم از این راه می‌ گذرد. به نظرم افرادی که پول نمی‌ گیرند اشتباه می‌ کنند. یک هنرمند و هنرپیشه بعد از سال‌ ها کار کردن معروف شده و حالا می‌ خواهد به عنوان مهمان به برنامه‌ ای بیاید؛ بنابراین طبیعی است که عوامل باید پول بدهند تا در برنامه حضور پیدا کند.»

البته بخش پایانی صحبت های «هرمز شجاعی مهر» نیاز به یک اشاره دارد که بازیگران مشهوری که تلویزیون را لایق حضور خود بدانند! در صورت شرکت در ویژه برنامه ها، حتما مبلغ نسبتا کلانی را از طریق تلویزیون و با کمک اسپانسرها دریافت می کنند و آن دسته افرادی که که پولی نخواهند، معمولا انقدر از رده خارج هستند که برای مطرح شدن از طریق تلویزیون حتی حاضرند پولی هم از جیب پرداخت کنند!

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5994/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو