خداحافظی برخی از اهالی هنر با بازیگر بی حاشیه ی سینما و تئاتر؛

«لوون هفتوان» به خاک سپرده شد

«لوون هفتوان» به خاک سپرده شد
calendar دوشنبه 21 اسفند 1396 در 16:30
آینه نیوز: پیکر «لوون هفتوان» با حضور جمع اندکی از همکارانش در قبرستان ارامنه تهران به خاک سپرده شد.

آینه نیوز: پیکر «لوون هفتوان» با حضور جمع اندکی از همکارانش در قبرستان ارامنه تهران به خاک سپرده شد. 

به گزارش ایسنا، ظهر یکشنبه ۲۱ اسفند ماه تعدادی از هنرمندان و دوستداران «لوون هفتوان» در آرامگاه ارامنه تهران در حالی این بازیگر سینما را به سمت آرامگاه ابدی بدرقه کردند که حضور کمرنگ همکاران این بازیگر سینما و کارگردان تئاتر، به ویژه هم صنفی‌ های تئاتری‌ اش قابل توجه بود.

طبق مراسم ویژه ارامنه، ابتدا تابوت این بازیگر به کلیسای  کوچک آرامگاه برده و با دود کردن کندر، دعایی بر پیکرش خوانده شد و بعد از دقایقی خواندن دعا در کلیسا، محوطه بیرونی آن و به صدا درآوردن ناقوس در میان اشک و اندوه دوستدارانش پس از انجام آیین مخصوص به خاک سپرده شد. 
خسرو معصومی، علی دهکردی ، خسرو احمدی، رویا نونهالی، مجید برزگر، آلبرت بیگجانی، نازنین مفخم، هوشنگ قوانلو، ایرج طهماسب، جعفر پناهی، فاطمه معتمدآریا، محمد اطبایی، هوشنگ گلمکانی، پیمان جعفری، سعید ذهنی، وحید رهبانی، بهتاش صناعی ها، بهناز جعفری، پدرام شریفی، محمدرضا اسعدی از جمله هنرمندان حاضر در مراسم خاکسپاری این بازیگر بودند و قرار است مراسمی در مجموعه ورزشی رافی هم پس از خاکسپاری برگزار شود.

برادر این بازیگر پس از پایان مراسم گفت: لوون نه در کادر می‌ گنجید و نه در واژه‌ ها. به جایگاه دنیوی‌ اش و جایگاهی که الان لوون در آن است، غبطه می‌ خورم.

لوون که شنبه ۱۹ اسفندماه به دلیل حمله قلبی سر صحنه‌ ی فیلمبرداری درگذشت؛ متولد سال ۱۳۴۵ بود که اواخر دهه ۸۰ پس از سال‌ ها دوری از وطن به ایران بازگشت.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5987/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو