نت های موسیقی «لودوویکو اینائودی» در تالار وزارت کشور به اجرا درمی آید

پیانیست برجسته ایتالیایی برای برگزاری کنسرت به ایران می آید

 پیانیست برجسته ایتالیایی برای برگزاری کنسرت به ایران می آید
calendar یکشنبه 20 اسفند 1396 در 11:39
آینه نیوز: به دنبال برگزاری اجراهای موفق گروه آلمانی شیلر در ایران، یک پیانیست برجسته ایتالیایی برای 2 شب اجرا به ایران می‌ آید.

آینه نیوز: به دنبال برگزاری اجراهای موفق گروه آلمانی شیلر در ایران، یک پیانیست برجسته ایتالیایی برای 2 شب اجرا به ایران می‌ آید.

به گزارش سایت موسیقی ایرانیان، لودوویکو اینائودی (Ludovico Einaudi) آهنگساز، پیانیست معاصر ایتالیا و خالق موسیقی فیلم طردشدگان «Intouchables» که قطعه «مرثیه‌ ای برای قطب شمال» را در «سوالبارد»-نروژ- نواخت تا از سران جهان برای حفظ این ناحیه درخواست همکاری و کمک کند، به همراه ارکسترش اردیبهشت‌ ماه سال ۹۷ برای اجرا در تالار وزارت کشور به تهران می‌ آید.

به گزارش روابط عمومی کنسرت، اینائودی ۵ و ۶ اردیبهشت‌ ماه سال ۹۷ در تالار بزرگ وزارت کشور به همراه ارکستر پنج‌ نفره و با حضور تکنسین صدا، نور و بک لاینر به روی صحنه می‌ رود و نخستین کنسرت خود در ایران را برگزار می‌ کند. اینائودی که بیش از آلبوم‌ هایش،با تک‌ نوازی پیانو روی قطعه یخ بزرگ شناور در اعتراض به افت یخچال‌ های طبیعی در قطب شمال در حالی‌ که شاهد آب شدن یخ‌ هاست، مورد استقبال قرار گرفته بود، اردیبهشت‌ ماه سال آینده طی 2 شب در تالار بزرگ وزارت کشور بر روی صحنه می‌ رود.

اینائودی همچنین ساخت موسیقی فیلم‌های «اینجا انگلستان است» (This Is England)، «من هنوز اینجام» (I’m Still Here) و سریال «دکتر ژیواگو» (Doctor Zhivago) را بر عهده داشته است.

در این کنسرت، ردی هاسا (چلو)، فدریکو مکوزی (ویولن)، فرانسسکو ارسوری (گیتار)، ریکاردو لاگانا (پرکاشن) و البرتو فابریس (باس) به‌عنوان نوازنده ارکستر، اینائودی را همراهی خواهند کرد و همانند دیگر اجراهای بین‌المللی، مخاطبان ایران در سالن وزارت کشور شاهد اجرایی با استانداردهای بین‌المللی خواهند بود. لودوویکو اینائودی در این اجرا قطعاتی چون «Night»، «Elements»، «Experience»، «Fly» و … را به اجرا درمی‌ آورد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5964/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو