هدیه هنرمند تئاتر عروسکی به هواداران فوتبالی؛

ساخت عروسک هایی نمادین برای تیم های پُرطرفدار

ساخت عروسک هایی نمادین برای تیم های پُرطرفدار
calendar یکشنبه 20 اسفند 1396 در 10:24
آینه نیوز: عروسک هایی برای سه تیم فوتبال پرطرفدار پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی با بهره گیری از گربه ایرانیِ در حال انقراض «کاراکال» ساخته می شود.

آینه نیوز: عادل بزدوده؛ هنرمند تئاتر عروسکی این روزها مشغول ساخت عروسک هایی برای تیم های پرطرفدار فوتبال پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی است.

عادل بزدوده هنرمند عرصه تئاتر کودک و نوجوان و تئاتر عروسکی درباره جدیدترین فعالیت های خود به «مهر» گفت: این روزها مشغول ساخت عروسک هایی برای سه تیم فوتبال پرطرفدار پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی هستم و قرار است این عروسک ها به عنوان نمادشان در مسابقات مختلف مورد استفاده قرار گیرد. وی توضیح داد: این عروسک ها برگرفته از گربه ایرانی در حال انقراض به نام «کاراکال» است و آنها تا ۲ روز دیگر به تیم های مدنظر تحویل داده می شود.

این نویسنده و کارگردان که در پروژه های کلاه قرمزی، شهر موش ها، زی زی گولو و خونه مادربزرگ ها برخی از عروسک ها را ساخته است، درباره احتمال ساخت عروسک برای تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد: هنوز از طرف تیم ملی فوتبال ایران پیشنهادی نداشتم ولی اگر این تمایل وجود داشته باشد عروسک یوز ایرانی را که در حال انقراض است برای تیم ملی می سازم.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5962/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو