مهم ترین شرط عربستانی ها برای برگزاری اولین کنسرت مختلط

ممنوع الرقص و التمایل!

ممنوع الرقص و التمایل!
calendar یکشنبه 13 اسفند 1396 در 14:56
آینه نیوز: عربستان شروطی را برای حضور مردم در کنسرت «تامر حسنی»، خواننده مصری که اواخر ماه میلادی جاری برگزار می‌شود، تعیین کرد.

آینه نیوز: عربستان شروطی را برای حضور مردم در کنسرت «تامر حسنی»، خواننده مصری که اواخر ماه میلادی جاری برگزار می‌شود، تعیین کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ ای رأی الیوم، سازمان «تفریح و سرگرمی» عربستان که جایگزین هیئت امر به معروف و نهی از منکر شده، اعلام کرد که عربستانی‌ها برای حضور در کنسرت مختلط «تامر حسنی» که اواخر ماه میلادی جاری برگزار می‌شود، باید 8 شرط را رعایت کنند که از جمله مهم‌ ترین آن ممنوع بودن هر گونه حرکت موزون و رقص در کنسرت است. این مساله موجب جنجال وسیعی در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی در این کشور شده است.

این نخستین کنسرت مختلط است که در عربستان برگزار می‌شود؛ عربستانی که مسؤولانش می‌ گفتند شنیدن آواز و ساز و موسیقی حرام است. این کنسرت در شهرک اقتصادی ملک عبدالله در استان جده برگزار خواهد شد. علاوه بر شرط نرقصیدن سازمان تفریح و سرگرمی عربستان اعلام کرده که نباید کودکان زیر ۱۲ سال در این مراسم حضور یابند و هر کسی تنها سه بلیط اضافه می‌ تواند، بگیرد. همچنین سالن کنسرت به دو بخش برای زنان و مردان تقسیم شده و سیگار کشیدن ممنوع است. حاضران باید لباس پوشیده بر تن داشته باشند و خوردن و آشامیدن در داخل سالن ممنوع است. این در حالی است که تامر حسنی نیز از استقبال بی‌نظیر عربستانی‌ها برای حضور در کنسرتش قدردانی کرد.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5901/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو