«الهام پاوه نژاد» در گفت و گو با «آینه نیوز» درباره فعالیت های اخیرش گفت:

به عنوان میهمان در سریال «هیات مدیره» هستم

 به عنوان میهمان در سریال «هیات مدیره» هستم
calendar شنبه 12 اسفند 1396 در 13:02
آینه نیوز: «الهام پاوه نژاد»؛ بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر از جمله بازیگرانی است که قرار است نقشی در سریال جدید مازیار میری داشته باشد. این بازیگر در گفت و گویی کوتاه با «آینه نیوز» درباره وضعیت این روزهایش گفت.

سرویس تلویزیون آینه نیوز: این روزها بیشتر بازیگران و عوامل دیگر سینمایی و تلویزیونی مشغول انجام فعالیت برای رساندن آثاری ویژه برای «عید نوروز» در تلویزیون هستند و اخباری مبنی بر ادامه یافتن یا اتمام ساخت مجموعه های ویژه تلویزیونی که برای پخش در ایام نوروز دورخیز کرده اند، به گوش می رسد.

به گزارش آینه نیوز، «الهام پاوه نژاد»؛ بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر از جمله بازیگرانی است که قرار است نقشی در سریال جدید مازیار میری داشته باشد. این بازیگر در گفت و گویی کوتاه با «آینه نیوز» درباره وضعیت این روزهایش گفت: «به جز سریال «هست و نیست» به کارگردانی آقای سهیلی زاده باز هم با تلویزیون همکاری خواهم کرد و بیشتر فعالیت های اخیرم در این رسانه خواهد بود و به زودی به عنوان میهمان در بخشی از سریال «هیات مدیره» به کارگردانی آقای میری حضور خواهم داشت.» وی درباره نحوه همکاری اش با کارگردان شناخته شده سینما گفت: «قبلا آقای میری از من برای بازی در سریال جدیدش دعوت کرده بود اما من درگیر کار بودم و نتوانستم به طور کامل در این پروژه باشم. از این جهت تنها به عنوان میهمان در سریال «هیات مدیره» نقشی را به عهده خواهم داشت.»

بنا بر این گزارش، «الهام پاوه نژاد» که برای بسیاری از مخاطبان یادآور سریال پُرمخاطب «همسران» است، ضمن بیان این که این روزها همچنان مشغول بازی در سریالِ در حال پخش «هست و نیست» به کارگردانی حسین سهیلی زاده است، درباره انجام فعالیت های تئاتری خود گفت: «فعلا همه زمانم را آثار تلویزیونی دربرگرفته است و امیدوارم برای سال آینده باز هم در تئاتر فرصت دیگری پیدا کنم. چرا که نمی توان از صحنه دور ماند.»

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5884/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو