شبنم قلی خانی با نمایش «دپوتات» به شهرزاد می رود

شبنم قلی خانی با نمایش «دپوتات» به شهرزاد می رود
calendar یکشنبه 06 اسفند 1396 در 11:20
آینه نیوز: شبنم قلی خانی، بازیگر سینما و تئاتر به نمایش «دپوتات» به نویسندگى دیمیتری پساتهاس و کارگردانى اتابک نادری پیوست.

آینه نیوز: شبنم قلی خانی، بازیگر سینما و تئاتر به نمایش «دپوتات» به نویسندگى دیمیتری پساتهاس و کارگردانى اتابک نادری پیوست. نمایش «دپوتات» برای سومین بار در فروردین‌ ماه سال ۹۷ با تغییر در ترکیب بازیگران روی صحنه می رود.
به گزارش روابط عمومی نمایش، «دپوتات»  که بر اساس نمایشنامه به دنبال دروغگو  نوشته دیمیتری پساتهاس و ترجمه کریم عظیمی است و محمد نادری آن را دراماتورژی کرده  با کارگردانی اتابک نادری پس از دو بار اجرای موفق در ایوان شمس در فروردین‌ماه و تیرماه سال ۹۵ و استقبال چشمگیر مخاطبان از این نمایش، اتابک نادری برای سومین بار این اثر نمایشی را نوروز 97 در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌ برد.
لازم به ذکرست که این نمایش با تغییر در ترکیب بازیگران روی صحنه خواهد رفت و شبنم قلی خانی  به نمایش دپوتات در اجراهای جدید پیوست.
به زودی فهرست بازیگران جدید اعلام می شود. نمایش «دپوتات» داستان یک نماینده مجلس یونان در شهر آتن است که برای خلاص شدن از شر رای‌دهندگانش تصمیم به استخدام یک رییس دفتر خبره می گیرد و...

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5834/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو