«ریچارد لینکلیتر» در جشنواره فیلم کارلووی واری ۲۰۱۸ تجلیل می شود

«ریچارد لینکلیتر» در جشنواره فیلم کارلووی واری ۲۰۱۸ تجلیل می شود
calendar چهارشنبه 02 اسفند 1396 در 16:08
آینه نیوز: با این‌ که جشنواره بین‌ المللی فیلم کارلووی واری ۲۰۱۸ تا پایان ماه ژوئن برگزار نخواهد شد، اما از حالا دست به انتشار اخبار بزرگداشت‌ ها و مراسم‌ های ویژه‌ اش زده است. در این خصوص اولین خبر به تجلیل از فیلمساز مشهور سینمای مستقل آمریکا «ریچارد لینکلیتر» و انجمن فیلم آستین تعلق دارد؛ انجمنی که لینکلیتر یکی از بنیان‌ گذاران آن در سال ۱۹۸۵ بود.

آینه نیوز: جشنواره‌ های فیلم ۲۰۱۸ به‌ تدریج رونق بیش‌ تری می‌ گیرد. برلین در حال برگزاری است و کم‌ تر از سه هفته تا آغاز به کار جشنواره SXSW فاصله داریم.

هنر و تجربه به نقل از پلی لیست نوشت: در این شرایط با این‌ که جشنواره بین‌ المللی فیلم کارلووی واری ۲۰۱۸ تا پایان ماه ژوئن برگزار نخواهد شد، اما از حالا دست به انتشار اخبار بزرگداشت‌ ها و مراسم‌ های ویژه‌ اش زده است. در این خصوص اولین خبر به تجلیل از فیلمساز مشهور سینمای مستقل آمریکا «ریچارد لینکلیتر» و انجمن فیلم آستین تعلق دارد؛ انجمنی که لینکلیتر یکی از بنیان‌ گذاران آن در سال ۱۹۸۵ بود.

در این باره، کارل آک مدیر هنری کارلووی واری چنین گفته است: «بزرگداشت انجمن فیلم آستین فصل هیجان‌انگیزی در تاریخ توجه جشنواره کارلووی واری به تولیدهای سینمای مستقل آمریکاست. ریچارد لینکلیتر و همکارانش منابع الهام‌ بخش بزرگی برای جوامع فیلم‌ سازی سراسر جهان بوده‌ اند و ما مشعوفیم که دستاوردهای شگفت‌ آور این تشکیلات را با انتخاب فیلم‌ های شاخصی از فیلم‌ سازان تگزاس مورد حمایت این انجمن پذیرا شده‌ ایم.»

لینکلیتر هم درباره این اتفاق چنین اظهار نظر کرده است: «بسیار مایه مباهاتم است که انجمن فیلم آستین چنین افتخار بزرگی را از جشنواره بین‌ المللی فیلم کارلووی واری به دست می‌ آورد؛ رویدادی که کاملاً به دنبال کشف استعدادهای تازه است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5813/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو