بدل ایرانی «آنجلینا جولی» از زبان کارگردانی قدیمی

بدل ایرانی «آنجلینا جولی» از زبان کارگردانی قدیمی
calendar دوشنبه 30 بهمن 1396 در 13:13
آینه نیوز: سینمای ایران همه چیزش جور بود و تنها نیاز به یک آنجلینا جولی داشت که کارگردان قدیمی فیلم «شاخ کرگدن» با معرفی بازیگری جدید زحمت آن را هم کشید!

آینه نیوز: سینمای ایران همه چیزش جور بود و تنها نیاز به یک آنجلینا جولی داشت که کارگردان قدیمی فیلم «شاخ کرگدن» با معرفی بازیگری جدید زحمت آن را هم کشید!

به گزارش آینه نیوز، بعد از اتفاقات ناگواری که طی عملیات جراحی برای دختری در راه تبدیل شدن به چهره ی آنجلینا جولی رخ داد و کلی سرو صدا کرد، حالا چهره ای در سینمای ایران ظهور کرده که برخی از منابع خبری در فضای مجازی سابقه اش را به جای سینما در زمینه مدلینگ اعلام کرده اند و این که در شهر تورنتو فعالیت می کند. بازیگر فیلم در حال اکرانِ «شاخ کرگدن» که در برنامه های خاص اکران خصوصی به حاضران معرفی شد، از سوی محسن محسنی نسب؛ فیلمساز قدیمی سینمای ایران این گونه معرفی شده است: «بازیگری به نام رامانا سیاح در فیلم ما به جای آنجلینا جولی بازی خواهد کرد که اتفاقاً در خارج از کشور هم سکونت دارد. از آنجایی که «شاخ کرگدن» در خارج از ایران فیلمبرداری می‌شد، او را به شهر وارنا بلغارستان دعوت کردیم تا در فیلم ما بازی کند. این بازیگر تنها شباهت بسیار زیادی به بازیگر مطرح سینمای هالیوود (آنجلینا جولی) دارد.»

محسن محسنی نسب که در یک برهه به ساخت آثار سینمایی با محوریت عملیات رزمی اقدام کرده بود، فیلم «شاخ کرگدن» را در خارج از کشور ساخت و این روزها نسبت به وضعیت اکران فیلمش گلایه دارد.

البته از آن جا که افرادی همچون «آنجلینا جولی» در کشورمان طرفدار دارند، می توان پیشنهاد کرد که سینماگران علاقمند به گیشه و احتمالا سینمای مستقل! در راستای اجابت به طرفداران مختلف، نسخه های بدلِ هنرپیشه های مطرح سینمای جهان را به سینما بیاورند تا هم حاشیه امنی برای گیشه پیش بیاید و هم انواع ایرادات فنی فیلم های تولیدی در سایه حضور و حاشیه چنین چهره های نابازیگری پوشش داده شود! البته باید دید برای ادامه فعالیت این چهره در سینمای ایران مسائلی چون «به مصلحت نبودن برای بازیگری» رخ نمی دهد!

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5788/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو