«کلینت ایستوود» به نقش پیرترین قاچاقچی جهان درمی آید

«کلینت ایستوود» به نقش پیرترین قاچاقچی جهان درمی آید
calendar چهارشنبه 25 بهمن 1396 در 13:01
آینه نیوز: «کلینت ایستوود»؛ کارگردان و بازیگر ۸۷ ساله آمریکایی قصد دارد یک بار دیگر به بازیگری بپردازد.

آینه نیوز: «کلینت ایستوود»؛ کارگردان و بازیگر ۸۷ ساله آمریکایی قصد دارد یک بار دیگر به بازیگری بپردازد. به گزارش مهر و به نقل از آسوشیتدپرس، کلینت ایستوود پس از ۶ سال با بازی در نقش پیرترین قاچاقچی مواد مخدر جهان دوباره جلوی دوربین می‌ رود.

ایستوود که به عنوان یکی از برترین بازیگران جهان مطرح بوده است در سال‌های اخیر توجه خود را بیشتر بر کارگردانی متمرکز کرد. با این حال قرار است کلینت ایستوود یک بار دیگر در جلوی دوربین ظاهر شود و البته این فیلم را کارگردانی هم بکند و تهیه کننده آن هم باشد. «لئو شارپ» فیلم جدیدی است که توجه این کهنه‌ کار سینما را به خود جلب کرده و پس از «مشکلی با منحنی» در سال ۲۰۱۲، بار دیگر ایستوود را در قالب یک بازیگر نشان می‌دهد.

این بار ایستوود در نقش «لئو شارپ» ظاهر می‌شود که به عنوان پیرترین توزیع‌ کننده مواد مخدر شناخته شد. وی که با ۲۰۰ پوند کوکایین در ۸۷ سالگی دستگیر شده بود، سال ۲۰۱۴ به سه سال زندان محکوم شد ولی به دلیل بیماری کشنده‌ای که داشت زودتر آزاد شد و دو سال بعد درگذشت. گفته شده فیلمنامه این فیلم را نیک شنک نوشته که سال ۲۰۰۸ با ایستوود در فیلم «گرن تورینو» همکاری کرده بود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5748/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو