خالق «سربداران» رئیس شورای عالی موسیقی شد

خالق «سربداران» رئیس شورای عالی موسیقی شد
calendar سه شنبه 17 بهمن 1396 در 08:30
آینه نیوز: به‌ دلیل غیبت «محمدرضا شجریان» در جلسات شورای عالی و به‌خاطر شرایط ویژه‌ای که دارد، شورای عالی خانه‌ موسیقی تشکیل جلسه داد و رییس جدید شورای‌عالی خود را معرفی کرد.

آینه نیوز: به‌ دلیل غیبت «محمدرضا شجریان» در جلسات شورای عالی و به‌خاطر شرایط ویژه‌ای که دارد، شورای عالی خانه‌ موسیقی تشکیل جلسه داد و رییس جدید شورای‌عالی خود را معرفی کرد. در این جلسه «فرهاد فخرالدینی» به عنوان رییس شورای عالی انتخاب شد. این در حالی است که «محمدرضا شجریان» همچنان به عنوان رییس افتخاری این شورا قرار دارند.
به گزارش موسیقی ما، در جلسه‌‌ی روز گذشته همچنین قرار شد جلسه بعدی به‌زودی برگزار شود تا در آن جلسه سیاست‌های کلی موسیقی کشور مورد بررسی قرار بگیرد و شورای عالی موضع خودش را در این موضوعات اعلام کند. این جلسه طی روزهای آینده برگزار خواهد شد و سیاست‌های خانه موسیقی نیز توسط شورای عالی مورد بازنگری و بررسی قرار خواهد گرفت.
آبان ماه سال گذشته جلسه اعضای هیات‌مدیره خانه موسیقی تشکیل شد و محمدرضا شجریان، فرهاد فخرالدینی، محمد سریر، هوشنگ کامکار، داریوش پیرنیاکان، حسن ریاحی و داوود گنجه‌ای به‌عنوان اعضای شورای‌عالی خانه موسیقی انتخاب شدند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5684/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو