یک ابهام بزرگ برای تعویض دقیقه نودی مجری «هفت»

«رضا رشیدپور» را این روزها باید در فضا جست!

 «رضا رشیدپور» را این روزها باید در فضا جست!
calendar سه شنبه 10 بهمن 1396 در 15:36
آینه نیوز: «رضا رشیدپور» بعد از همه اتفاقاتی که با تلویزیون و بدون تلویزیون پشت سرگذاشت و دورانی که از آن به عنوان ممنوع الکاری یاد می کرد، این روزها خوشبخت ترین مجری مورد وثوق مدیران دولتی و غیر دولتی است و در فضا سیر می کند! و باید دید چه مسائلی پشت پرده ی بازار پُررونق چنین مجریِ است و چرا ناگهان مجریان برنامه ها بی هیچ دلیل و مسیر مشخص تغییر می کنند؛ در تلویزیون در دقیقه نود و در آستانه شروع به کار مجدد برنامه «هفت»، «مهران مدیری» با همه توانایی در اجرای برنامه جای خود را به «رشیدپور» با آن شوخی های نچسبش می دهد...

سرویس تلویزیون آینه نیوز: اگر چه عدم وجود ساختار مشخص برای شکل گیری برنامه «هفت» و عدم اعلام رسالت این برنامه و سمت و سویی که خواهد داشت، امکان موفقیت «هفت» را با اجرای هر گزینه ای ناکارآمد می سازد، اما مشخص نیست مدیران تلویزیون و افراد تصمیم گیر برای سری جدید برنامه «هفت» چرا این همه دچار اغتشاش فکری هستند که بعد از مدت ها انتظار از سوی مخاطبان برای تعیین مجری «هفت» و بعد از اعلام عمومی حضور «مهران مدیری» در ویژه برنامه جشنواره فجر، ناگهان «رضا رشیدپور» که برخلاف ژست نقادانه اش در بزنگاه های مورد نیاز توان به چالش کشیدن طرف گفت و گو کننده را ندارد، ناگهان جایگزین «مدیری» می شود که برخلاف ساخت فیلم ضعیف «ساعت 5 عصر»، توانایی اجرای قدرتمندانه ای دارد و به مراتب بهتر از مجریان حراف و بی دانشی است که سال ها در شبکه های مختلف تلویزیون اجرا می روند.

 طبق تصمیم دوباره مسئولان رسانه ملی، ویژه‌ برنامه «هفت» با محوریت سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از روز پنج شنبه ۱۲ بهمن‌ ماه به تهیه‌ کنندگی سعید پروینی و با اجرای رضا رشیدپور از شبکه سه سیما راهی آنتن می شود. به گزارش آینه نیوز، رشیدپور که در جهت اجرای برنامه فریبنده ای چون «انتخاب یک مجریِ به ظاهر منتقد برای گفت و گو با رئیس جمهور» مقابل «حسن روحانی» نشست و به دور از اعمال هرگونه توانایی نقدهای بسیاری را در روزهای گذشته موجب شد، حالا بی هیچ دلیل واضح از طرف مسئولان تلویزیون روی صندلی برنامه «هفت» می نشیند؛ همان صندلی که بسیاری نامزدش بودند و افرادی به بهتر شدن سری جدید برنامه «هفت» و رفع کمبودهای بسیار گذشته اش امید داشتند اما آن چه پیدا است و از پیشینه ی «رشیدپور» قابل جست و جو است، نباید به چنین برنامه ای که هیچ چارچوب مشخصی حتی برای انتخاب مجری اش ندارد، امید بست.

آن چه پیدا است «رضا رشیدپور»، مظهر مجریان پوپولیستی است که علاقه به جوسازی دارند و رویکرد تلویزیون در تولید نازل برنامه های مختلف و روی کار آوردن مجریانی این چنینی است و از این رو «رشیدپور» با یکی به نعل و یکی به میخ می تواند تنور «هفت» را روشن کند و دل همه جناح های موافق یا مخالف از نوع سیاسی را هم خوش نماید! چرا که «رشیدپور» نشان داد که توانایی این را دارد که هم با «تتلو» عکس یادگاری بگیرد و هم انتقاداتی متوجه دولتمردان کند و البته در برنامه ای زنده هیپنوتیزم شود و حتی حرکات نیمه موزون انجام دهد!

به گزارش آینه نیوز، اگر تعویض مجری «هفت» به مسائل مالی یا پُرکاری و عدم علاقه «مهران مدیری» برمی گردد، چرا باید پیش از تعیین نتیجه نهایی اعلام عمومی شود و اگر مسائلی دیگر حکمفرما است چرا نباید مدیران تلویزیون برای یک بار هم که شده صداقت به خرج داده و حقایق را با مخاطبان در میان بگذارند؟! در این میان «رضا رشیدپور» بعد از همه اتفاقاتی که با تلویزیون و بدون تلویزیون پشت سرگذاشت و دورانی که از آن به عنوان ممنوع الکاری یاد می کرد، این روزها خوشبخت ترین مجری مورد وثوق مدیران دولتی و غیر دولتی است و در فضا سیر می کند! و باید دید چه مسائلی پشت پرده ی بازار پُررونق چنین مجریِ است و چرا ناگهان مجریان برنامه ها بی هیچ دلیل و مسیر مشخص تغییر می کنند؛ در تلویزیون در دقیقه نود و در آستانه شروع به کار مجدد برنامه «هفت»، «مهران مدیری» با همه توانایی در اجرای برنامه جای خود را به «رشیدپور» با آن شوخی های نچسبش می دهد و در اختتامیه جشنواره سی و ششم تئاتر فجر در عصر گذشته برخلاف اعلام اولیه مبنی بر اجرای «محمدرضا شهیدی فرد»، ناگهان «احسان کرمی» جایگزین می شود! باید راز این دو مجری خوشبخت و علاقمند به حاشیه را جست و جو کرد؛ شاید به سرنخ هایی رسید.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5631/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو