پکیج آموزشی برای گروه‌ های شهرستانی جشنواره تئاتر فجر

پکیج آموزشی برای گروه‌ های شهرستانی جشنواره تئاتر فجر
calendar دوشنبه 09 بهمن 1396 در 10:19
آینه نیوز: امسال جایزه ویژه‌ ای برای گروه‌ های شهرستانی حاضر در جشنواره تئاتر فجر اختصاص داده شده است

آینه نیوز: امسال جایزه ویژه‌ ای برای گروه‌ های شهرستانی حاضر در جشنواره تئاتر فجر اختصاص داده شده است. به گزارش روابط عمومی جشنواره، امسال با مذاکرات انجام شده موسسه سفیر گفتمان ۳۳ پکیج آموزش ۲ ساله زبان را در اختیار دبیرخانه جشنواره قرار داده است تا به صلاحدید دبیرخانه به گروه‌های شهرستانی حاضر در جشنواره اختصاص داده شود.

سفیر گفتمان امسال دوره‌ های هنرهای نمایشی خود را هم راه‌ اندازی کرده است. در این دوره‌ها دانشجویان زبان را در یک بستر واقعی که خود نمایشنامه است فرا می‌گیرند. بدین ترتیب که ساخنارهای زبانی مانند دستور زبان، لغات و سایر کاربردها از متن اثر استخراج شده و دانشجو آنها را در این بستر به طور کاملا واقعی و کاربردی فراگرفته و به کار می‌بندد. این شکل یادگیری به زبان آموز اجازه میدهد که مهارت‌های گفتاری‌اش را به طرز چشمگیری افزایش بخشیده و جملات را با آهنگ صحیح به‌کار برد. دانشجویان این دوره از طریق جزوات آموزشی که در اختیارشان قرار می‌گیرد، با نویسنده، تحلیل و نقد اثر آشنا شده که این باعث دید بهتر آنها به نمایشنامه و آشنایی با ادبیات نمایشی جهان می‌شود.

این دپارتمان همچنین در صدد است تا آثار نمایشی را به زبان انگلیسی به طور نیمه حرفه‌‌ای و حرفه‌ای ارائه کند که در این رابطه از نیروهایی که در این زمینه علاقه‌مند هستند بهره خواهد جست.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5618/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو