برگزاری نمایشگاه پرتره‌ نگاری «۱۰۰ چهره ورزشی»؛ بهانه ای برای زنده شدن خاطراتی دور و نزدیک

برگزاری نمایشگاه پرتره‌ نگاری «۱۰۰ چهره ورزشی»؛ بهانه ای برای زنده شدن خاطراتی دور و نزدیک
calendar یکشنبه 08 بهمن 1396 در 10:11
آینه نیوز: نکته جالب در نمایشگاه پرتره نگاری، کنار هم نشستن تصاویر افرادی بود که در روزگاری دور و نزدیک در میدان رقابت با هم جدال ها و رقابت های نفسگیری داشتند و در قاب رنگ های سرخ و آبی و سبز و زرد یا با لباس تیم ملی، فضایی پُرنشاط آفریدند و حالا اجزایی مهم از خاطرات مردمان چندین نسل هستند.

آینه نیوز: آیین اختتامیه نمایشگاه پرتره‌ نگاری «۱۰۰ چهره ورزشی» در کاخ سعد آباد برگزار شد و نفرات برتر آن معرفی شدند و پرتره‌ های‌ بیژن ذوالفقارنسب، علی کریمی، حسین رضازاده، زنده‌ یاد منصور پورحیدری و جواد نکونام جوایز سومین نمایشگاه پرتره‌ نگاره مشاهیر ایران را برای خالقان خود به همراه داشتند.

به گزارش آینه نیوز، نکته جالب در نمایشگاه پرتره نگاری، کنار هم نشستن تصاویر افرادی بود که در روزگاری دور و نزدیک در میدان رقابت با هم جدال ها و رقابت های نفسگیری داشتند و در قاب رنگ های سرخ و آبی و سبز و زرد یا با لباس تیم ملی، فضایی پُرنشاط آفریدند و حالا اجزایی مهم از خاطرات مردمان چندین نسل هستند. در نمایشگاه پرتره نگاری جدا از چهره های معروف و مدال آور ورزشی، تصاویر فوتبالیست هایی از نسل های مختلف زیبا بود؛ پرتره هایی از مرحوم ناصر حجازی، علی پروین و احمدرضا عابدزاده با همان لبخندهای محونشدنی از درون دروازه تا قاب رویاهایی گم شده.

امید می رود چنین خاطراتی با برگزاری نمایشگاه هایی دیگر همچنان جاری شود.

 

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5603/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو