دلیل علاقه مفرط «سروش صحت» به «مهران مدیری» چیست؟!

دلیل علاقه مفرط «سروش صحت» به «مهران مدیری» چیست؟!
calendar سه شنبه 03 بهمن 1396 در 10:25
آینه نیوز: سروش صحت که آخرین بار با «لیسانسه ها»یش با تلویزیون فعالیت کرد، طی گفت و گویی از علاقه بسیار زیادش به مجری جدید برنامه «هفت» گفت.

آینه نیوز: سروش صحت که آخرین بار با «لیسانسه ها»یش با تلویزیون فعالیت کرد، طی گفت و گویی از علاقه بسیار زیادش به مجری جدید برنامه «هفت» گفت. به گزارش فارس، بازیگر و کارگردان تلویزیون عنوان داشت: «من همیشه از کارکردن با آقای مدیری لذت بردم، می برم و خواهم برد. آقای مدیری برای من یک آدم خیلی خیلی خیلی خیلی مهم هستند و برایشان احترام زیادی قائلم و هر چقدر بگویم کم گفته ام. درباره کارهایشان هم حتما با خودشان... ولی فقط می دانم که عجیب و غریب آقای مدیری را دوست دارم. اصولا آقای مدیری خیلی به مسائل اجتماعی اشراف دارد و خوب می پردازند. همین الان دردور همی هم همینطور است و به همین دلیل هم همیشه کارهایشان مورد اقبال بوده است.»

اما می توان بخشی از دلایل علاقه مفرط «صحت» به «مدیری» را در گفته های بازیگر کمدی سینما و تلویزیون یافت، چرا که معروفیت «صحت» از دریچه «مدیری» بوده است: «به واسطه اینکه می خواستم فیلمنامه نویسی انجام دهم و علاقه ای که داشتم، دانشکده سینما و تئاتر و جلسات نمایش فیلم را می رفتم و با آقای ناصرنصیر دوست شده بودم. برادر خانمم هم خودش سینما می خواند و از طریق آقای رامین ناصرنصیر با آقای مدیری آشنا شدم. آقای ناصرنصیر به آقای مدیری گفت که به فیلمنامه نویسی علاقه دارم ولی آقای مدیری گفت که من فیلمنامه نویس نمی‌ خواهم و به نظرش برای بازیگری مناسب می آمدم! که به نظرم مقوله عجیب و جدیدی بود که تا آن لحظه به آن فکر نکرده بودم. ولی در همان کار 77 به عنوان بازیگر به تیم آقای مدیری اضافه شدم و یکی از نویسندگان کار هم شدم.»

لازم به ذکر است یکی از مواجهات جدی «مدیری و صحت» در برنامه دورهمی زمانی بود که مجری جدید «هفت» اقدام به تراشیدن سبیل صحت کرده بود!

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5567/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو