یک انتخاب عجیب؛

«رضا رشیدپور» با «رئیس جمهور» گفت و گو می کند

«رضا رشیدپور» با «رئیس جمهور» گفت و گو می کند
calendar دوشنبه 02 بهمن 1396 در 14:51
آینه نیوز: رییس جمهور امشب با مردم صحبت خواهد کرد و این گفت‌ وگو از سه شبکه به طور زنده پخش خواهد شد. خبر جالب و تعجب برانگیز، جایگزینی «رضا رشیدپور» به جای «مرتضی حیدری»؛ مجری توانای گفت و گوهای سیاسی و مناظره های انتخاباتی است و باید دید انتخاب «رشیدپور» تنها در حد تزئینی است یا این بار منتهی به جدی گرفتن مسائل و معضلات فرهنگ در گفت و گوی رئیس جمهور می شود یا وجود «رشیدپور» در راستای شیرین کردن مجلس خواهد بود!

آینه نیوز: رییس جمهور امشب با مردم صحبت خواهد کرد و این گفت‌ وگو از سه شبکه به طور زنده پخش خواهد شد. به گزارش آینه نیوز، خبر جالب و تعجب برانگیز، جایگزینی «رضا رشیدپور» به جای «مرتضی حیدری»؛ مجری توانای گفت و گوهای سیاسی و مناظره های انتخاباتی است و باید دید انتخاب «رشیدپور» تنها در حد تزئینی است یا این بار منتهی به جدی گرفتن مسائل و معضلات فرهنگ در گفت و گوی رئیس جمهور می شود یا وجود «رشیدپور» در راستای شیرین کردن مجلس خواهد بود!

به گزارش ایسنا، دکتر روحانی، رییس‌جمهوری کشورمان دوشنبه شب پس از خبر ۲۱ شبکه اول سیما به طور مستقیم با مردم صحبت خواهد کرد و این گفت‌ و گو علاوه بر شبکه‌ یک، از شبکه خبر و رادیو ایران هم به صورت زنده پخش می‌ شود. همچنین رضا رشیدپور، مجری برنامه «حالا خورشید» امشب برای گفت‌ و گو با رییس‌ جمهور به نهاد ریاست جمهوری می‌ رود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5556/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو