یک پیشنهاد برای اهالی فوتبال و هنرهای تجسمی؛

نمایشگاه نقاشی هایی از فوتبالیست های جام جهانی با 2 تابلوی ویژه امضا شده‌ توسط «لوییس فیگو» و «فرناندو مورینتس»

نمایشگاه نقاشی هایی از فوتبالیست های جام جهانی با  2 تابلوی ویژه امضا شده‌ توسط «لوییس فیگو» و «فرناندو مورینتس»
calendar شنبه 30 دي 1396 در 11:50
آینه نیوز: در میان نمایشگاه های مختلف تجسمی، برگزاری نمایشگاه نقاشی های محمود تبریزی از فوتبالیست های جام جهانی در نگارخانه گویا می تواند برای اهالی هنر و فوتبال جالب باشد. نمایشگاهی که در آن 2 تابلوی نقاشی امضا شده‌ توسط «لوییس فیگو» و «فرناندو مورینتس» وجود دارد.

آینه نیوز: در سردترین ماه سال اوضاع گالری های تهران با نمایش آثار مختلفی از هنرهای تجسمی حسابی گرم است و هنرمندان حوزه تجسمی آثار هنرمندانه خود را به معرض نمایش عموم قرار می دهند.

به گزارش خبرآنلاین، در میان نمایشگاه های مختلف تجسمی، برگزاری نمایشگاه نقاشی های محمود تبریزی از فوتبالیست های جام جهانی در نگارخانه گویا می تواند برای اهالی هنر و فوتبال جالب باشد.

این نمایشگاه از 29 دی تا چهارم بهمن میزبان علاقه‌ مندان خواهد بود و از جمله آثار جالب در آن 2 تابلوی نقاشی امضا شده‌ توسط «لوییس فیگو» و «فرناندو مورینتس» است که برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به حراج گذاشته می‌ شود.

این نمایشگاه با همکاری فدراسیون فوتبال روز جمعه ۲۹ دی با حضور چهره‌ های ورزشی و هنری افتتاح شد. نگارخانه گویا در کریمخان زند، روبروی ایرانشهر، پلاک 89 واقع شده است.

.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5522/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو