لغو برنامه جشنواره موسیقی فجر به دلیل کسالت رهبر ارکستر و بدون اطلاع رسانی ستاد جشنواره!

لغو برنامه جشنواره موسیقی فجر به دلیل کسالت رهبر ارکستر و بدون اطلاع رسانی ستاد جشنواره!
calendar چهارشنبه 27 دي 1396 در 08:18
آینه نیوز: بر اساس جدول زمانبدی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر قرار بود در روز گذشته و از ساعت 18:30 ارکستر منوچهر صهبایی در تالار رودکی روی صحنه برود که بنابر کسالت منوچهر صهبایی، این اجرا لغو شده است.

آینه نیوز: بر اساس جدول زمانبدی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر قرار بود در روز گذشته و از ساعت 18:30 ارکستر منوچهر صهبایی در تالار رودکی روی صحنه برود که بنابر کسالت منوچهر صهبایی، این اجرا لغو شده است. 

ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فجر تا این لحظه که دوساعت به زمان برگزاری این رویداد مانده اطلاعیه‌ای در این باره صادر نکرده اما سایت بلیت‌ فروشی جشنواره، فروش بلیت‌های این اجرا را متوقف کرده است.

صهبایی در گفتگویی در این ارتباط گفته است: «با وجود آنکه مدت‌ها برای این اجرا برنامه‌ریزی‌های منظمی انجام داده بودیم،‌ به علت کسالت من و دردِ دست‌هایم امکان رهبری این برنامه را ندارم و به همین خاطر ترجیح می‌دهم که این اتفاق در زمان دیگری رخ دهد. در این میان مسوؤلان جشنواره‌ی فجر با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده بودند، بر اجرای این برنامه تاکید داشتند؛ اما من به آنان نیز توضیح دادم که هیچ‌گاه تمایلی به اجرای کنسرتی با کیفیت معمولی -مانند بسیاری از کنسرت‌هایی که در این روزها می‌شنویم- ندارم و برای اجرای یک کنسرت خوب نیز نیاز به تمرکز کافی است که من به خاطر کسالت و مشکلی که برای دستانم وجود دارد، هم‌اکنون شرایط آن را ندارم.»

بنابراین گزارش، لغو برنامه ارکستر مجلسی برای دومین بار پیاپی است  که اتفاق می‌افتد. این ارکستر همچنین قرار بود روز دوشنبه 11 دی در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه برود اما بیماری منیژه صهبایی که مدیریت ارکستر را برعهده دارد، مانع از برگزاری کنسرت شد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5496/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو