نسبت به انواع ناملایمات و انواع بی برنامه گی ها در برگزاری جشنواره های فجر؛

همچنان صبر می کنیم!

همچنان صبر می کنیم!
calendar یکشنبه 24 دي 1396 در 10:40
آینه نیوز: روز گذشته وقتی دبیر جشنواره سی و ششم تئاتر فجر با لحن نامتعارف و به قول خودش «خودمانی» از پشیمانی اش برای پذیرش دبیری جشنواره گفت و درست شنبه پیش هنگامی که در نشست خبری قائم مقام ایشان در نشست خبری جشنواره تئاتر فجر نشسته بودیم و انواع نمودارها و آمارها به معرض نمایش درآمد،؛ همچنان صبر کردیم و شنیدیم و دیدیم که چه بر سر بزرگترین رویداد فرهنگی هنری کشور می گذرد...

آینه نیوز: روز گذشته وقتی دبیر جشنواره سی و ششم تئاتر فجر با لحن نامتعارف و به قول خودش «خودمانی» از پشیمانی اش برای پذیرش دبیری جشنواره گفت و درست شنبه پیش هنگامی که در نشست خبری قائم مقام ایشان در نشست خبری جشنواره تئاتر فجر نشسته بودیم و انواع نمودارها و آمارها به معرض نمایش درآمد،؛ همچنان صبر کردیم و شنیدیم و دیدیم که چه بر سر بزرگترین رویداد فرهنگی هنری کشور می گذرد.

از ساعت 20 شب گذشته تا اولین دقیقه از روز یکشنبه و بعد هم در ساعت 9 صبح و همچنان تا همین حالا همچنان صبر می کنیم تا سامانه ای که براساس گفته جناب «فرهاد مهندس پور» بهترین پیشنهاد برای سرویس دهی به جشنواره می باشد، بالاخره تا جان ما بالا نیامده، بالا بیاید و بلیت ها را برای عرضه رو کند!

به گزارش آینه نیوز، از بی سر و سامانی جشنواره ی در حال برگزاری «موسیقی فجر» تا انواع ابهاماتی که پیرامون برپایی «سی و ششمین جشنواره فیلم فجر» و نحوه انتخاب ها و شرایط برگزاری وجود دارد، نشان از یک گسست دنباله دار برای انواع جشنواره هایی با عنوان «فجر» دارد و انقدر وضعیت اسفناک است که حتی انتخاب بهترین تیم دانشگاهی برای اداره «جشنواره تئاتر فجر» تا مدیری مطمئن برای جشنواره فیلم فجر نمی تواند انواع دردها را درمان سازد و انواع دکترهایی که برای دبیری جشنواره ها انتخاب شدند هم درمانگر نمی باشند. این در حالی است که در اتفاقی کاملا شگفت انگیز همه رسانه های منتقد و حامی جشنواره فیلم فجر در یک دورهمی به انتخاب گوی های خوشبختی برای جدول جشنواره دست زدند!

درباره ساز و کار جشنواره های «فجر» و انواع نابسامانی هایشان به وقتش نقدهایی خواهیم داشت و فعلا تنها صبر پیشه می کنیم و نظاره گر اتفاقات هستیم!

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5445/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو