سال آینده در تالار وحدت و با حضور اعضای تیم ملی فوتبال، بزرگان و هنرمندان کشور؛

تیم ملی فوتبال ایران با اجرای قطعه‌ ای توسط ارکستر سمفونی به جام جهانی بدرقه می شود

تیم ملی فوتبال ایران با اجرای قطعه‌ ای توسط ارکستر سمفونی به جام جهانی بدرقه می شود
calendar چهارشنبه 20 دي 1396 در 13:07
آینه نیوز: مراسم بدرقه تیم ملی به جام‌ جهانی، بهار سال آینده در تالار وحدت با اجرای قطعه‌ ای توسط ارکسترهای سمفونی و ملی برگزار می شود.

آینه نیوز: مراسم بدرقه تیم ملی به جام‌ جهانی، بهار سال آینده در تالار وحدت با اجرای قطعه‌ ای توسط ارکسترهای سمفونی و ملی برگزار می شود. به گزارش خبرآنلاین، با امضای تفاهم‌ نامه‌ای میان بنیاد فرهنگی هنری رودکی و فدراسیون فوتبال، قرار است سرود تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه ساخته و توسط ترکیبی از ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر ملی ایران اجرا شود. علی اکبر صفی ‌پور، مدیرعامل بنیاد رودکی، عصر سه‌شنبه 19 دی، پیش از امضای تفاهم‌نامه مشترک با فدراسیون فوتبال اظهار کرد: «ما در اینجا حضور پیدا کردیم برای امضای تفاهم‌نامه ساخت و اجرای سرود اعزام تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توسط ارکسترهای بنیاد رودکی که ارکسترهای جمهوری اسلامی ایران هستند.»

او ادامه داد: «قرار است این کار با ترکیبی از ارکستر ملی ایران و ارکستر سمفونیک تهران انجام شود. در این تفاهم‌نامه قرار است با محوریت بنیاد رودکی و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، کارهای مهم، فاخر و در سطحی که قابلیت اجرا و عملیاتی شدن دارند در چند ماه آینده و پیش از از آغاز جام جهانی صورت بگیرد.»

صفی‌پور اضافه کرد: «قرار است توسط آهنگسازان، شعرا و خوانندگان کشور آثاری تولید شوند و در روزهای منتهی به اعزام تیم ملی در تالار وحدت با حضور اعضای تیم ملی فوتبال، بزرگان و هنرمندان کشور رونمایی شود.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5426/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو