«دانکرک» در صدر فیلم های پرفروش شبکه خانگی

«دانکرک» در صدر فیلم های پرفروش شبکه خانگی
calendar سه شنبه 19 دي 1396 در 13:23
آینه نیوز: «دانکرک» فیلم جنگی تحسین شده کریستوفر نولان که از کاندیداهای احتمالی و جدی جوایز اسکار امسال است، در دومین هفته عرضه اش در قالب DVD و در بازار بلوری آمریکای شمالی و اروپا، در صدر آثار پرفروش این بازار قرار گرفت.

آینه نیوز: «دانکرک» فیلم جنگی تحسین شده کریستوفر نولان که از کاندیداهای احتمالی و جدی جوایز اسکار امسال است، در دومین هفته عرضه اش در قالب DVD و در بازار بلوری آمریکای شمالی و اروپا، در صدر آثار پرفروش این بازار قرار گرفت. این در حالی است که ۷ ماه از زمان اکران عمومی این فیلم می گذرد و با توجه به حضور فیلم های متعدد سرگرم کننده در بازارهای ویدیویی و DVD کار «دانکرک» برای پیشی جستن از آنها سخت به نظر می رسید. فیلمی که «دانکرک» کنار زد تا صدرنشین شود، قسمت سوم سری فیلم های کارتونی و پرطرفدار «من نفرت انگیز» بود و به جز این فیلم قسمت دوم فیلم «مرد پادشاه» با نام جنبی «دایره طلایی» و «لگو نینجاگو» نیز جزو بالانشین های جدول پرفروش های شبکه نمایش خانگی در آمریکا و اروپا به حساب آمده اند و به آنها بیافزایید فیلم دراماتیک «کوه مابین ما» با بازی ادریس البا و کیت وینسلت را.
دانکرک نشانگر برخورد وسیع سربازان ارتش های آلمان و فرانسه در زمان جنگ جهانی دوم در منطقه دانکرک فرانسه است و نولان با شرایطی مثل شاخصه ها و مؤلفه های آثار مستند آن را ساخته و چون یک فانتزی باز است و اغلب فیلم های او بر پایه های توهم و خیال و اصول مرموز بنا نهاده شده اند، هیچگاه تصور نمی شد در ارائه و تدوین کاری تاریخی و براساس واقعیت و با بافتی رئالیستی نیز این همه موفق باشد.

منبع: بانی فیلم

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5415/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو