شکست های 2017 «مت دیمون» با فیلم «الکساندر پین» تکمیل شد!

شکست های 2017 «مت دیمون» با فیلم  «الکساندر پین» تکمیل شد!
calendar شنبه 09 دي 1396 در 12:40
آینه نیوز: شکست درام/ کمدی «کوچک‌ سازی» به کارگردانی الکساندر پین در گیشه سینماها، سال بسیار بد «مت دیمون» در گیشه‌ ی ۲۰۱۷ را کامل کرد.

آینه نیوز: شکست درام/ کمدی «کوچک‌ سازی» به کارگردانی «الکساندر پین» در گیشه سینماها، سال بسیار بد «مت دیمون» در گیشه‌ ی ۲۰۱۷ را کامل کرد. این فیلم که تا روز جمعه در ۲۶۶۸ سینما روی پرده رفت، با جمع فروش‌ های افتتاحیه‌ اش به فروشی دو میلیون دلاری دست یافت. در ادامه هم جدیدترین فیلم «پین» که اولین نمایشش را در جشنواره ونیز پشت سر گذاشت، شرایط چندان بهتری را تجربه نکرد و در پایان چهار روز اول نمایش، فقط نزدیک به هفت میلیون دلار فروخت. واکنش منتقدان به این فیلم ۶۵ میلیون دلاری هم چندان جای تعریف ندارد و امتیاز میانگین آن در سایت «راتن تومیتوز» ۵۲ از ۱۰۰ است. البته «کوچک‌ سازی» موفقیت‌هایی را هم کسب کرده است، از جمله انتخاب به عنوان یکی از ده فیلم برتر ۲۰۱۷ از سوی «هیأت ملی بازبینی فیلم» و نامزدی‌ های هانگ چائو در نقش بهترین بازیگر مکمل زن در جوایز گلدن گلوب و اتحادیه بازیگران (SAG).

به گزارش سایت مجله فیلم، «کوچک‌ سازی» دو ماه پس از کمدی جنایی مت دیمون با نام سابربیکان (جدیدترین فیلم جرج کلونی در مقام کارگردان) روی پرده رفت که آن فیلم هم با بودجه ۲۵ میلیون دلاری‌اش با نمایش در ۲۰۳۶ سینما، در اولین آخرهفته اکرانش به فروشی نزدیک به سه میلیون دست یافت تا کمپانی پارامونت پس از سه هفته به نمایش عمومی‌اش پایان بدهد. علاوه بر این‌ ها، مت دیمون مشهورترین بازیگر «دیوار بزرگ» (ژانگ ییمو) بود که با هزینه‌ای ۱۵۰ میلیون دلاری به طور مشترک توسط ایالات متحده و چین تولید شد اما اوایل سال در گیشه سینماهای آمریکا فقط ۴۵ میلیون فروخت. با این وجود فروش ۲۹۰ میلیون دلاری فیلم در سینماهای سراسر جهان که ۱۷۰ میلیون آن سهم بازار سینمایی چین بود، تا حدی شرایط دیوار بزرگ را بهبود بخشید.

این شرایط در حالی است که دیمن در سال‌های گذشته یکی از پول‌ سازترین ستاره‌های هالیوود بوده و به‌ترتیب با جیسون بورن (۲۰۱۶) و مریخی (۲۰۱۵) فروش‌های جهانی ۴۱۵ و ۶۳۰ میلیون دلار را تجربه کرده است. او در سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ هم در سه‌ گانه اوشن بازی کرد که فروش کل‌ شان بیش از یک میلیارد و صد میلیون دلار شد. حالا باید منتظر ماند و دید که ۲۰۱۸ برای این بازیگر سال بهتری خواهد بود یا نه. او با فیلم «هشت یار اوشن» به سینماها برمی‌گردد که ساندرا بولاک، کیت بلانشت، آن هاتاوی، میندی کِی‌لینگ و ریانا از دیگر بازیگرانش هستند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5348/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو