نمایشگاه نقاشی «پیدای نهان» با موضوع ارتباط انسان و درخت برپا است

نمایشگاه نقاشی «پیدای نهان» با موضوع ارتباط انسان و درخت برپا است
calendar سه شنبه 05 دي 1396 در 17:31
آینه نیوز: نمایشگاه نقاشی «پیدای نهان» با نمایش آثاری از وحید رحیمی علایی درباره درختان به مدت یک هفته دیگر در گالری برسام تمدید شد.

آینه نیوز: نمایشگاه نقاشی «پیدای نهان» با نمایش آثاری از وحید رحیمی علایی درباره درختان به مدت یک هفته دیگر در گالری برسام تمدید شد. به گزارش بانی فیلم، نمایشگاه نقاشی «پیدای نهان» شامل ۳۵ تابلوی نقاشی وحید رحیمی علایی است که از تکنیکی منحصر به فرد و ویژه خود بهره برده است.

تعداد ۳۰ تابلوی این نمایشگاه نقاشی دارای عناوینی همچون «حرمت»، «بن بست»، «خانه ای ساخته ام از پر عشق»، «اعتراض»، «شوق»، «خواهی آمد، آیا؟ !»، «مرثیه ای برای زندگی» و… هستند.

در توضیح موضوعی این نمایشگاه با محوریت بازنمایی رابطه درخت و انسان آمده است: «اگر به باور هستی زمین، مادر آفرینش است، پس درختان و دختران همیشه محجوب زمین اند. حرمتشان را پاس بداریم. چراکه درخت ناموس زمین است.»

وحید رحیمی علایی شاعر، مجسمه ساز و هنرمند کاشی کاری است که نقاشی را به طور حرفه ای از ۳۰ سال گذشته تاکنون دنبال کرده است. آثار نمایش داده شده در گالری برسام توسط این هنرمند برای اولین بار است که رونمایی می شوند.

رحیمی علایی نمایشگاه خود را به مادرش تقدیم کرده است. نمایشگاه نقاشی «پیدای پنهان» که از روز جمعه یکم دی ماه آغاز به کار کرده است، با یک هفته تمدید تا چهارشنبه هفته آینده به کار خود ادامه خواهد داد. این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ میزبان علاقه مندان هنرهای تجسمی است.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5313/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو