«خانه هنرمندان» به سراغ «سینمای کره جنوبی» می رود

«خانه هنرمندان» به سراغ «سینمای کره جنوبی» می رود
calendar یکشنبه 03 دي 1396 در 14:15
آینه نیوز: خانه هنرمندان ایران با برنامه هایی ویژه به سراغ «سینمای کره جنوبی» می رود.

آینه نیوز: خانه هنرمندان ایران با برنامه هایی ویژه به سراغ «سینمای کره جنوبی» می رود. به گزارش خانه هنرمندان، این برنامه ها با همکاری سفارت جمهوری کره جنوبی و خانه هنرمندان ایران صورت می گیرد و منتخبی از آثار سینمای کره جنوبی طی روزهای 4 تا 7 دی به روی پرده می‌ روند. همچنین 2 کارگاه سینمایی مرتبط با سینمای معاصر کره جنوبی نیز با تدریس سان لی هن، رئیس دانشکده سینما بوسان، سه‌شنبه 5 دی برای علاقمندان برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، دوشنبه 4 دی از ساعت 18 فیلم «مقام چهارم» (4th place) محصول سال 2015 اثر جونگ جی وو، و از ساعت 20 فیلم «اعتراف» (Canola) محصول سال 2016 به کارگردانی چانگ در تالار استاد ناصری به نمایش در می‌آیند.

سه‌شنبه 5 دی از ساعت 18 فیلم «امید» (Hope) محصول سال 2013 اثر لی جون ایک، و از ساعت 20 فیلم «دنیای ما» (The World of Us) محصول سال 2016 به کارگردانی گا اییون یون در تالار استاد شهناز به روی پرده می‌روند.

چهارشنبه 6 دی از ساعت 18 فیلم «تونل» (The Tunnel) محصول سال 2016 به کارگردانی کیم سئونگ هون، و از ساعت 20 فیلم «پایان زمستان» (End of Winter) محصول سال 2014 اثر کیم دائه هوان به نمایش در خواهند آمد.

پنج‌شنبه 7 دی نیز فیلم «راه من» (My Way) محصول سال 2011 به کارگردانی کانگ جی گایو از ساعت 18 در تماشاخانه ایرانشهر به روی پرده خواهد رفت.

لازم به ذکر است نمایش فیلم‌های سینمایی کره‌ جنوبی برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

همچنین سه‌شنبه 5 دی دو کارگاه «سبک و سیاق کارگردانی و بازیگری در سینمای معاصر کره» و «بررسی فیلم رفیق قدیمی (اولد بوی)» با تدریس سان لی هن، رئیس دانشکده سینما بوسان، به ترتیب از ساعت 10 و 12 در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

علاقه‌ مندان به شرکت در این دو کارگاه تا 3 دی فرصت دارند برای ارائه مدارک ثبت‌نام با معاونت پژوهش و آموزش خانه هنرمندان ایران با شماره تلفن 09018089296 تماس حاصل فرمایند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5291/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو