وقتی وقوع «زلزله» کنسرت «گلزار» را به تعطیلی می کشاند

وقتی وقوع «زلزله» کنسرت «گلزار» را به تعطیلی می کشاند
calendar یکشنبه 03 دي 1396 در 10:31
آینه نیوز: کنسرت «محمدرضا گلزار» با دلهره‌ آورترین شب پایتخت یعنی وقوع زلزله همراه شد و سانس دوم اجرای او با زلزله ساعت 23:27 دقیقه پایتخت همراه شد. زلزله‌ ای که مردم شهر را به وحشت انداخت و آنها را تا ساعت‌ ها در خیابان نگه داشت.

آینه نیوز: کنسرت «محمدرضا گلزار» با دلهره‌ آورترین شب پایتخت یعنی وقوع زلزله همراه شد و سانس دوم اجرای او با زلزله ساعت 23:27 دقیقه پایتخت همراه شد. زلزله‌ ای که مردم شهر را به وحشت انداخت و آنها را تا ساعت‌ ها در خیابان نگه داشت. به گزارش موسیقی ما، سانس اول کنسرت محمدرضا گلزار در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی بدون مشکل برگزار شد و او قطعاتی نظیر چطوری دیوونه، روز برفی، بهم خیلی بد کردی، دلم شکست، چی شد، منو اصلاً ندید، بگو آره و بهت عادت کردم با همصدایی حامد برادران و سایر آثار پرمخاطبش را خواند.
اما در سانس دوم در حالی که سه قطعه به پایان کنسرت باقی مانده بود زلزله در سالن میلاد هم کاملاً حس شد و با هماهنگی حراست سالن و همچنین دست‌اندرکاران شرکت اکسیر نوین، این اجرا نیمه کاره ماند و محمدرضا گلزار ضمن عذرخواهی کنسرتش را به پایان رساند. در ادامه هم تخلیه سالن با آرامش کامل و به دور از هرج و مرج صورت گرفت.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5285/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو