«اپرا وینفری» تقلبی هم درآمد!

«اپرا وینفری» تقلبی هم درآمد!
calendar شنبه 02 دي 1396 در 13:56
آینه نیوز: اپرا وینفری مجری سرشناس آمریکایی به هوادارانش درباره یک کلاهبرداری آنلاین هشدار داد.

آینه نیوز: اپرا وینفری مجری سرشناس آمریکایی به هوادارانش درباره یک کلاهبرداری آنلاین هشدار داد. به گزارش خبرآنلاین، این مجری معروف در توئیتر ویدئویی خود از یک کلاهبرداری آنلاین خبر داد.

به گفته وینفری هوادران «شبکه اپرا وینفری»‌ هنگام پیوستن به اینستاگرام این شبکه با اکانت‌ های جعلی که خود را جای اپرا وینفری معرفی می‌ کنند روبه‌ رو می‌شوند که از آن‌ ها پول درخواست می‌کنند. او در این باره گفت:‌ «باور نکنید. به کسی که خود را جای من یا هر کس دیگری معرفی می‌ کند، اعتماد نکنید و اطلاعات شخصی و بانکی خود را به آن‌ها ندهید.»

اپرا وینفری در شبکه‌های اجتماعی گوناگون میلیون‌ها نفر دنبال‌ کننده دارد. حساب رسمی «شبکه اپرا وینفری» نیز این کلاهبرداری‌ها را گزارش کرده است. یکی از حساب‌های جعلی منسوب به وینفری برای گول زدن مخاطبان تصویری از اکانت تایید شده این مجری سرشناس را در حساب کاربری خود قرار داده است.

«شبکه اپرا وینفری» در بیانیه‌ ای رسمی اعلام کرد:‌ «لطفا آگاه باشید ما هیچگاه از شما درخواست پول نمی‌ کنیم و هر اکانتی که به نام ما چنین درخواستی از شما داشت، بی‌ شک جعلی است. ما به این شبکه‌های اجتماعی گزارش کرده‌ایم تا حساب‌های کلاهبردار را مسدود کنند.»

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5270/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو