«تویین پیکس» جدید دیوید لینچ روی پرده تماشا می نشیند

اکران متفاوتی از فیلمساز متفاوت جهان

اکران متفاوتی از فیلمساز متفاوت جهان
calendar چهارشنبه 29 آذر 1396 در 18:17
آینه نیوز: علاقمندان «دیوید لینچ» با اکران متفاوتی از «توئین پیکس» مواجه می‌ شوند چرا که این مجموعه 18 ساعته در طول سه روز در موزه هنر مدرن شهر نیویورک روی پرده می رود.

آینه نیوز: سایت هنر و تجربه به نقل از ایندی‌ وایر نوشت: علاقمندان «دیوید لینچ» با اکران متفاوتی از «توئین پیکس» مواجه می‌ شوند چرا که این مجموعه 18 ساعته در طول سه روز در موزه هنر مدرن شهر نیویورک روی پرده می ‎رود. راجِندرا روی، متولی این موزه درباره تصمیم به اکران این مجموعه بر پرده نقره‌ ای به والچر گفت:«جدیدترین فصل «تویین پیکس» اثر لینچ، به‌ سادگی قابل دسته‌ بندی نیست و اثری کاملا منحصر به‌ فرد به شمار می‌ رود.»

«تویین پیکس: بازگشت» در بخشی از برنامه این موزه برای نمایش بهترین فیلم‌ های سال، اکران می‌ شود. دیگر فیلم‌ هایی که در این مجموعه روی پرده می‌روند، «پست»، «لوگن» و «لیدی برد» هستند. البته این اولین باری نیست که فصل سوم سریال «تویین پیکس» در سینما به نمایش درمی‌آید و همان طور که سینمادوستان می‌دانند اوایل امسال در جشنواره کن نخستین رونمایی از اثر لینچ به عمل آمد.

قسمت‌های اول تا چهارم در روز پنجم ژانویه، پنجم تا یازدهم در روز ششم و دوازدهم تا هجدهم در روز هفتم ژانویه نمایش داده می‌ شوند. قسمت هشتم «تویین پیکس: بازگشت» به‌ تازگی توسط نشریه‌ «ایندی‌ وایر» به عنوان بهترین قسمت تلویزیونی سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5257/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو