چرخ «پیکان رحمانیان» همچنان می چرخد

چرخ «پیکان رحمانیان» همچنان می چرخد
calendar چهارشنبه 29 آذر 1396 در 16:37
آینه نیوز: محمد رحمانیان اعلام کرد که نمایش «ترانه های قدیمی: پیکان جوانان» توقیف نشده و در سه روز آخر اجرا در سه نوبت به صحنه می رود.

آینه نیوز: محمد رحمانیان اعلام کرد که نمایش «ترانه های قدیمی: پیکان جوانان» توقیف نشده و در سه روز آخر اجرا در سه نوبت به صحنه می رود.

به گزارش مهر، نویسنده و کارگردان نمایش «ترانه های قدیمی: پیکان جوانان» توضیح داد: برخی از سایت ها در تلاش هستند این نمایش را متوقف کنند ولی این اتفاق نیفتاده است و خبر توقیف این نمایش شایعه است. نمایش «ترانه های قدیمی: پیکان جوانان» تا روز جمعه اول دی ماه به اجرای خود ادامه خواهد داد.

رحمانیان از افزایش تعداد نمایش روزانه ی «پیکان»ش در «شهرزاد» خبر داد و گفت: این اثر نمایشی قرار است در سه روز آخر اجرا در سه نوبت به صحنه برود. به دلیل اینکه بازیگران نمایش مشغول فعالیت در پروژه های دیگری نیز هستند ما نمی توانیم بیشتر از اول دی نمایش را به صحنه ببریم اما به دلیل استقبال مخاطبان، در سه روز پایانی این اثر نمایشی در سانس های ۱۶، ۱۸:۳۰ و ۲۱ به صحنه می رود و البته ممکن است نمایش جمعه شب در روز پایانی اجرا در ۴ نوبت اجرا شود.

وی یادآور شد: در برخی از سایت ها عنوان شده بود که این نمایش از تک خوانی زن بهره گرفته است در حالی که در این کار از ابتدا دو خوانی زن وجود داشته و هانا کامکار با همخوانی آزاده کمانگر به اجرا می پردازد. این نمایش بارها بازبینی و تایید شده است بنابراین اگر مشکلی وجود داشت از همان ابتدا به ما متذکر می شدند.

کارگردان نمایش «آینه های روبرو» در پایان صحبت هایش بیان کرد: مساله دومی که به آن اشاره شده بود، استفاده از ترانه های یک خواننده زن در این نمایش است در حالی که یک ترانه متعلق به آهنگساز و ترانه سرا است نه خواننده. ترانه هایی که من انتخاب کرده ام بارها توسط خوانندگانی چون علیرضا افتخاری و علیرضا قربانی بازخوانی شده است و نکته اصلی این است که ترانه مذکور متعلق به خواننده زنی که برخی مطرح کرده اند، نیست و خواننده دیگری که در ایران زندگی می کند آن را خوانده است و من از او اجازه لازم را نیز دریافت کرده ام.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5255/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو