اخباری از «جرج کلونی» ستاره قدیمی سینمای هالیوود

از تهیه سریالی درباره «رسوایی ریاست جمهوری در آمریکا» تا «یک میلیون دلار»ی که برای تشکر به دوستانش داد

از تهیه سریالی درباره «رسوایی ریاست جمهوری در آمریکا» تا «یک میلیون دلار»ی که برای تشکر به دوستانش داد
calendar سه شنبه 28 آذر 1396 در 12:35
آینه نیوز: «جرج کلونی»؛ چهره آشنای سینمای هالیوود به سراغ «رسوایی ریاست جمهوری در آمریکا» می رود؛ مینی سریالی 8 قسمتی که براینتفلیکس ساخته می‌شود.

آینه نیوز: «جرج کلونی»؛ چهره آشنای سینمای هالیوود به سراغ «رسوایی ریاست جمهوری در آمریکا» می رود؛ مینی سریالی 8 قسمتی که برای نتفلیکس ساخته می‌شود.

به گزارش مهر و به نقل از ای‌ بی‌ سی، نتفلیکس این امکان را یافت تا یک درام شاخص سیاسی را با حضور ستاره‌های بزرگ، بسازد. گفته شده جرج کلونی و مت چارمن نویسنده فیلمنامه «پل جاسوسان» با هم در حال کار کردن روی «واترگیت» هستند. هنوز روشن نیست که کلونی هم در این فیلم بازی می‌کند یا خیر اما او به عنوان تهیه کننده این اثر معرفی شده است. در عین حال برخی منابع گفته‌ اند کلونی ممکن است کارگردان برخی از اپیزودهای این سریال باشد. تفلیکس هنوز خبری رسمی در این باره اعلام نکرده است.

در هر حال روشن است که «جرج کلونی» در ساخت این سریال نقش موثری دارد. او در همین مقطع در حال تهیه یک مینی‌سریال دیگر با اقتباس از «کچ ۲۲» یا «تبصره ۲۲» است و آن سریال را با همکاری پارامونت می‌سازد. در هر حال آنچه اهمیت دارد این است که کلونی نیز همکاری خود را با نتفلیکس شروع کرده و نشان دهنده این است که چهره‌های بزرگی چون کلونی نیز بر اهمیت این شبکه آنلاین صحه گذاشته‌اند.

خبر دیگری که به تازگی از کلونی منتشر شد این بود که او به هر یک از دوستان صمیمی‌اش یک میلیون دلار برای تشکر از کمک‌هایی که زمانی به وی کرده‌ بودند، داده است. یکی از دوستان کلونی با فاش کردن این خبر گفت کلونی سال ۲۰۱۳ به هر یک از دوستانش این پول را هدیه داد. وی گفت او شبی دوستانش را برای شام به خانه‌اش دعوت کرد و روی میز جلوی صندلی هر یک، کیفی گذاشته بود که در آن یک میلیون دلار بود. کلونی به دوستانش گفت: «می‌خوام همه‌ شما بدانید که چقدر برای من ارزش دارید و چقدر در زندگی من مهم بودید. من به لس‌آنجلس آمدم، روی مبل خانه شما خوابیدم و در زندگی خیلی خوشبخت بودم که شما را داشتم. بدون شما قطعا نمی‌توانستم امروز به اینجا برسم.»

بر مبنای فهرست افراد ثروتمند «مجله ساندی تایمز» ثروت جورج کلونی و همسرش امل در سال ۲۰۱۵ حدود ۱۶۴ میلیون و پانصد هزار دلار بود که احتمالا تا امروز بیشتر هم شده است.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5223/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو