«کیسی افلک» وارد پروژه «جو رایت» شد

«کیسی افلک» وارد پروژه «جو رایت» شد
calendar دوشنبه 27 آذر 1396 در 11:09
آینه نیوز: «کیسی افلک» که اسکار برترین بازیگر مرد سال پیش را با بازی محزون و حساب شده اش در فیلم «منچستر کنار دریا» کسب کرد، بازی در فیلم جدیدش را هم آغاز کرده است. این فیلمی است به نام «استونر» که کارگردانی اش را «جو رایت»؛ فیلمساز بلند پرواز سینما برعهده دارد.

آینه نیوز: «کیسی افلک» که اسکار برترین بازیگر مرد سال پیش را با بازی محزون و حساب شده اش در فیلم «منچستر کنار دریا» کسب کرد، بازی در فیلم جدیدش را هم آغاز کرده است. این فیلمی است به نام «استونر» که کارگردانی اش را «جو رایت»؛ فیلمساز بلند پرواز سینما برعهده دارد و تهیه کنندگی آن با شرکت های بلوم هاوس و کوهن مدیا گروپ است. «استونر» براساس رمانی به همین نام، نوشته‌ جان ویلیامز به فیلمنامه تبدیل شد.

به گزارش بانی فیلم، فیلمنامه «استونر» را اندرو بوول براساس رُمانی با همین نام (نوشته جان ویلیامز) نگاشته است و در چنین داستان و قالبی زندگی سخت و پر مرارت یک کشاورز فقیر در گوشه ای از آمریکا در نیمه اول قرن بیستم برای بینندگان تعریف خواهد شد. گفتنی است که کیسی افلک که برادر کوچکتر بن افلک دیگر بازیگر هالیوود است، اخیراً در فیلم دیگری به نام «داستان شبحی» ساخته دیوید لووری هم مشاهده شده است و اضافه بر این فیلم دیگری به نام «مرد پیر و اسلحه» نیز با شرکت او تهیه شده که در آخرین روزهای سال رو به پایان میلادی پخش خواهد شد.

در مورد «جو رایت» نیز گفتنی است که پس از آزمودن بختش با فیلم «Pan» که بیشتر براساس نظرات و سلایق استودیوی تهیه کننده آن فیلم بود، در حال آزمودن مجدد طرح ها و ایده آل های خویش است که پیشتر هم کارهای قابل اعتنایی مثل «تاوان» و «غرور و تعصب» (دومی براساس رمانی معروف از جین آستین) از درون آن بیرون آمده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5198/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو