یک پست جدید به کلکسیون سمت های «حسین پارسایی» اضافه شد!

«سیمرغ» همچنان روی بال های کارگردان «الیور توئیست» است

«سیمرغ» همچنان روی بال های کارگردان «الیور توئیست» است
calendar یکشنبه 26 آذر 1396 در 10:38
آینه نیوز: در ادامه پست های متعددی که بر دوش «حسین پارسایی» گذاشته می شود از این پس باید دبیری جشنواره ای نوپا با عنوان «سیمرغ» را هم اضافه کرد. مدیری که کلکسیونی از سمت ها داشته اما عملکردش ناپیداست!

آینه نیوز: در ادامه پست های  متعددی که بر دوش «حسین پارسایی» گذاشته می شود از این پس باید دبیری جشنواره ای نوپا با عنوان «سیمرغ» را هم اضافه کرد. مدیری که کلکسیونی از سمت ها داشته اما عملکردش ناپیداست!

به گزارش آینه نیوز، حسین پارسایی که طی چندین سال همه نوع حکمی به پایش ریخته شده است، این روزها با دراختیار گرفتن امکاناتی ویژه نمایش موزیکال «الیور توئیست» را روی صحنه دارد؛ اتفاقی که از سوی برخی از اهالی تئاتر به عنوان رقابتی نابرابر از دراختیار داشتن امکانات تعبیر می شود و این در حالی است که برخی از افراد و رسانه های خاص که عمدتا از جریان اصولگرایی هستند، از ویژگی های نمایش «الیور توئیست» و در واقع از ارزش های مدیر مورد اقبال خود خبر تنظیم می کنند! «حسین پارسایی» حالا طی حکمی به عنوان دبیر تخصصی بخش تئاتر نهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ انتخاب شده است. براساس خبر اعلام شده جشنواره بین المللی سیمرغ در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی، بهار ۱۳۹۷در شهر تهران برگزار خواهد شد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5177/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو