در برنامه این هفته «شب های شفاهی»؛

گزینه سوخته ی «هفت» با مجری سابق «هفت» روبرو می شود

گزینه سوخته ی «هفت» با مجری سابق «هفت» روبرو می شود
calendar چهارشنبه 22 آذر 1396 در 11:48
آینه نیوز: نامی که در یک مقطع کوتاه بر اثر تلاش برخی رسانه ها به عنوان گزینه مطلوب جهت نشستن در صندلی اجرای برنامه تلویزیونی «هفت» مطرح شد، پا به برنامه ای می گذارد که مجری اش روزگاری روی همان صندلی عاریه ای نشسته بود.

آینه نیوز: نامی که در یک مقطع کوتاه بر اثر تلاش برخی رسانه ها به عنوان گزینه مطلوب جهت نشستن در صندلی اجرای برنامه تلویزیونی «هفت» مطرح شد، پا به برنامه ای می گذارد که مجری اش روزگاری روی همان صندلی عاریه ای نشسته بود

به گزارش آینه نیوز، حالا در دوره ای که «هفت» به بن بست سلیقه ها رسیده است، «محمود گبرلو» در برنامه این هفته «شب های شفاهی» اش میزبان «مهدی کرم پور» در بخش کافه ستاره خواهد شد تا تحت عنوان «راهکارهای رونق سینما» با هم گپی بزنند. برنامه تازه تولید تلویزیون که در همین مدت کوتاه نشان داد بی خطر تر و بی بهره تر از آن است که وارد مباحث اساسی سینمای پُرحاشیه ایران شود، به سراغ کارگردانی رفته است که پس از عدم تقاضا برای اکران فیلم «سوفی و دیوانه» اش چندی است که با چند یادداشت دل برخی رسانه ها را برده است!

«شب های شفاهی» در ادامه رونمایی از منتقدهای خاصش این بار در بخشی که عنوان جالب «تحلیل فیلم» دارد، با «حسام مقامی کیا» به سراغ «بهمن گودری» می رود؛ امید تازه ی فیلمفارسی ها که در کارنامه تاکنون آثاری چون «شیش و بش» و «آتیش بازی» را به جای گذاشته و «ما خیلی باحالیم» را هم در راه دارد! این گفت و گو پیرامون فیلم در حال اکران بهمن گودرزی با نام «ثبت با سند برابر است» خواهد بود. این کارگردان در بخش «ضیافت» با گبرلو صحبت خواهد کرد.
«شب های شفاهی» به تهیه کنندگی و اجرای محمود گبرلو، چهارشنبه هر هفته ساعت ٢١ روی آنتن شبکه «شما» می رود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5148/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو