«محمدعلی نجفی» اعلام کرد؛

شهرداری تهران به صورت مالی و غیر مالی پشتیبان جشنواره های فجر است

شهرداری تهران به صورت مالی و غیر مالی پشتیبان جشنواره های فجر است
calendar سه شنبه 21 آذر 1396 در 10:20
آینه نیوز: شهردار تهران حمایت خود را از فعالیت های فرهنگی اعلام کرد.

آینه نیوز:  شهردار تهران حمایت خود را از فعالیت های فرهنگی اعلام کرد. محمد علی نجفی شهردار تهران در گفتگو با خبرنگار برنا، درباره حمایت مالی شهرداری تهران از برگزارکنندگان جشنواره های فیلم، تئاتر و موسیقی فجر گفت: جشنواره فیلم، تئاتر و موسیقی فجر نه تنها یک موضوع ملی بلکه بین المللی است و چون در تهران برگزار می شود طبیعی است که شهرداری تهران خود را در برابر این جشنواره مسئول می داند. مذاکرات اولیه را در این باره شروع کرده ایم و به امید خدا شهرداری به صورت مالی و غیر مالی پشتیبان برگزار کنندگان جشنواره های فجر است.

وی درباره برنامه شهرداری تهران درباره ساخت پردیس هایی جدید سینمایی و سالن های تئاتر گفت: شهرداری تهران ترجیح می دهد به دلیل کمبود منابع، در بخش های فرهنگی و هنری به این شکل وارد ساخت و ساز نشود. شهرداری در بخش های مختلف از جمله فرهنگی و هنری و طرح های ناتمام دارد و برای تکمیل این طرح ها حدود 22 الی 23 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز است.  باید فضا را ایجاد و تسهیل کنیم که بخش خصوصی به این حوزه وارد شود و سرمایه گذاری کنند لذا همه برنامه های ما متوجه جلب سرمایه های بخش خصوصی در اجرای پروژه های شهری خصوصا پروژه های سبک تر که از ساخت پردیس های سینمایی است.

نجفی که نشان داده دغدغه های فرهنگی دارد در ادامه بیان کرد: ساخت این پردیس ها در اولویت کار ما نیست ولی اگر جایی احساس کنیم امکان ساخت و ساز به میزان مورد نیاز در بخش خصوصی وجود ندارد طبیعتا شهرداری وارد کار می شود و اقدام می کند ولی نه در سال 96 و 97 ، چون برنامه شهرداری تهران این است که همه بودجه های مربوط به ساخت و سازها صرف تکمیل طرح های نیمه تمام شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5130/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو