«جنگ ستارگان: آخرین جدای» به صحنه ی تماشا آمد

«جنگ ستارگان: آخرین جدای» به صحنه ی تماشا آمد
calendar دوشنبه 20 آذر 1396 در 13:36
آینه نیوز: فیلم جدید «جنگ ستارگان: آخرین جدای» با گرامیداشت یاد کری فیشر که سال پیش با اتمام کار این فیلم درگذشت، با حضور عوامل سازنده فیلم برای نخستین بار روی پرده رفت.

آینه نیوز: فیلم جدید «جنگ ستارگان: آخرین جدای» با گرامیداشت یاد کری فیشر که سال پیش با اتمام کار این فیلم درگذشت، با حضور عوامل سازنده فیلم برای نخستین بار روی پرده رفت. به گزارش مهر و به نقل از گاردین، رابین جانسون نویسنده و کارگردان فیلم در مراسم اولین اکران جهانی فیلمش گفت: بگذارید همه امشب یاد کری فیشر را زنده کنیم.

کری فیشر که نخستین بار در نقش پرنسس لیا در سال ۱۹۷۷ روی پرده‌های سینماها رفت دسامبر ۲۰۱۶ بر اثر حمله قلبی درگذشت. جانسون در پیش نمایش این فیلم که شنبه شب در لس‌آنجلس یک نوبت اکران شد، گفت: می‌خواهم نمایش اولیه فیلم را به کری تقدیم کنم که می‌دانم روحش امشب با ماست. پیش بینی می‌شود «جنگ ستارگان: آخرین جدای» در روزهای کریسمس  به پدیده باکس آفیس بدل شود.

جان بویگا بازیگر بریتانیایی که در یکی از نقش‌های اصلی فیلم بازی کرده نتوانست در این مراسم حضور یابد زیرا برف زیاد پروازهای آتلانتا را لغو کرده بود.

لوپیتا نیونگو، آدام درایور، اندی سرکیس و مارک همیل از بازیگران حاضر در شب اکران اولیه فیلم بودند. دیسی ریدلی بازیگر بریتانیایی و بنسیو دل تورو مکزیکی و لورا درن از دیگر حاضران این مراسم بودند.

این فیلم دومین فیلم از سه گانه «جنگ ستارگان» است و پس از «نیرو بیدار می‌شود» که سال ۲۰۱۵ اکران شد، روی پرده می‌رود.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5121/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو