ابهام در زمان پخش سریال «تاریکی شب، روشنایی روز»

ابهام در زمان پخش سریال «تاریکی شب، روشنایی روز»
calendar شنبه 18 آذر 1396 در 16:48
آینه نیوز: پخش سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل باز هم به تعویق افتاد.

آینه نیوز: پخش سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل باز هم به تعویق افتاد. به گزارش بانی فیلم، سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل که پیش از این قرار بود که اواخر آبان و اوایل آذر روی آنتن شبکه اول برود، به بهمن ماه موکول شد.
این در حالی است که سریال آماده پخش است و مدتی است که تدوین و مراحل فنی هم به پایان رسیده است و به گفته کارگردان هنوز زمان پخش مشخصی ندارد. گویا شنیده می شود اول بهمن قرار است پخش شود. نکته جالب تر اینکه گویا روی آنتن رفتن این سریال هم ممکن است نصیب شبکه اول نشود و از شبکه دیگری پخش شود.

سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» در ۲۲ قسمت تولید شده است و دو خواننده تیتراژ سریال را خوانده اند. علی مینو سپهر و حسین فیض آبادی ۱۱ ترانه این کار را خوانده اند.
داستان «تاریکی شب، روشنایی روز» در دو برهه زمانی امروز و گذشته اتفاق می افتد و زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می‌شود. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا کند و … نسبت مقاطع داستان یکسان نیست. بیش از ۷۰ درصد از قصه در زمان حال روایت می‌شود و ۳۰ درصد ماجرا در گذشته رخ می‌دهد.
فرهاد قائمیان، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، بهاران بنی احمدی، سید مهرداد ضیایی، مهرداد ضیایی، احسان امانی، امیرحسین مدرس، روزبه حصاری، سیدجلال فاطمی، سام کبودوند، بهرام ابراهیمی، پرویز پورحسینی، ناصر ممدوح و رضا امامی در این مجموعه بازی می کنند.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5096/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو